Torpedo

Ja orem ovom kombinacijom.
c42c9a2e3f040ed09cee85a8e320369e.jpg


Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
Mico koji je to plug, koji torpedo? Kako okreces plug mehanicki ili na klip?
 
Kako se postavlja kardanska lamela , kako se okrece ? Koji dio ide prema nazad a koji prema motoru ? Evo na slici se vidi , doduse ovo je pogonska ali slicno je , na jednoj strani srce sa kronerom je duze a sa druge strane krace , kako se okrece ?

KTJsrPq.jpg



Mi smo raili kao sa slike .jedan prijatelj kaže da je kod njega obrnuto .Izgleda da može i ovako i onako. :sta:
 
Izmenio svee moguće gumice dihtunge,cevi nove podizaca misleći da je neka bušna i opet evo pogledajte gde izbija ulje. Uopšte mi jasno nije kuda?? Moram da očistim još i operem dobro pre nego što počnem hilznu menjati.
39e9c23bee39dadedf70c57657afdbcb.jpg


Послато са SM-G986B помоћу Тапатока

Tako i moj posle servisa, izbija ulje ispod cilindara negde.
 
Ja sam mazao pastom za ventile i vrtio rucno glave na cilindrima dok siva boja ne bude ujednacena , pa vidjecemo.
Reče meni ovaj komšija da se maze i nekom pastom,šta bude rekao da radim uradicu. Nek prvo vidi da nije kriva itd.. jesi stelovao kompresiju ili vratio isto ?

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
6600 sati ima,nikad nisam otvarao ni ja ni cale. Jbg nije nista večno ali pali na zub bez grejača,I ako po malo sikce.

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Kod mene sikce,jedva da se cuje mora bas da se oslusne polako i čuje se taj rad koji nije bas kako treba,i onda sam video otud da ulje izbija. Mnogo izbija mislio sam da ne diram ali počeo sam da dosipam ulje nisam imao račun da menjam..

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Da li neko zna da mi objasni,kada skinem glavu da li treba menjati gumice na dnu hilzne do bloka ili podloske sta dole ima ?? Razmišljam nesto kad to odvijem pomerice i hilzna i onda će dihtovanje posle biti pod znakom pitanja

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Kolega dieseld60 mi je odgovorio da ide prvona 3 "kile" pa 3x po 45 stepeni i ja sam tako uradio . Dobio sam od kiraja radionicko , nisam tamo gledao , vjerovatno je tako
30nm plus 3x45 stepeni
 
Nazad
Vrh