Torpedo

Можда по кројачким радњама да ти сашију на меру од еко коже и сунђера.
 
A ko će da uzme meru
Meni pop u Gluščima reče sine ove geakinje kad su mlade sve su lepe i slatke a čim se udaju puste brkove

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Zezalo je uključivanje kardana,krči ali ubaci.Kada smo ga rastavili ,kardanska lamela je bila slepljena za zamajac .
Očišćeno ,oprano ,sutra sklapanje.


 
Joj mrzi me da ga rastavljam . Bolje je malo poslije stelovanja al opet oce da proklize. Vjerovatno cu morati ipak da polovim . Nekako mi najteze da rastavim i sastavim one limove kabine .
Sta te zanima da slikam u vezi korpe ? . Slikano je odozdo kroz rupu na nerastavljenom.
 
U stvari prosli put sam rastavljao zbog mijejjanja lezaja u mjenjacu i neka osovina viljuske nije bila dobra , mozda sad nemoram isto da razdizem kabinu ako ocu samo kvacilo ?
 
Ništa konkretno ,,vidim da su i kod tvog oni šrafovi na šrafciger dosta uvijeni u maticu.Tako je i kod naseg.

Ne moraš da diraš kabinu kada ga rastavljaš zbog kvačila.
 
Super . Da ti vijci su sad maksimalno uvijeni , tolko da mi je jedan spao kad sam probao da ga konteiram . Mozda to znaci da je korpa ili lamela istrosena .
 
Jel zna neko trebao bi mi motor deutz FL 912 može i 3 i 4 cilindra da ubacim u nekog malog ulta Zeppelin
Njegov Perkins je MULO a skup je za raditi

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Pozdrav potreban mi je katalog za Traktor Torpedo TT 120D iz 1975. Drugar kupio a posto ja ne znam nsita o traktorima zamolio me da mu potrazim dokumentaciju posto je on masjtor pa bi sam odrzavao traktor.
 
Nazad
Vrh