Torpedo

Da zakljucimo. IMT 577 i na njega staviti motor od Torpeda 7506. Dobitna kombinacija:osmeh:
 
U rikverc
fotografija0043w.jpg


---------- Poruka napisana u 18:57 ---------- Prethodna poruka je at 18:55 ----------

fotografija0041t.jpg
 
video sam jednom kod jednog domacina u pecincima traktor imt 590 sa motorom od td7506 koji je imao turbo. rekao mi je da su samo 4 takva napravljena i da ga njegov odlicno sluzi. a sto se tice kvaliteta torpeda,jos idu iako ih je vecina prezivela kombinate a znamo da su se mnogi ljudi ogazdili na devedesetkama koje su vadile po par stotina jutara repe godisnje bez zastoja i prevukle stotine vagona po svakakvim bajbocima
 
a Kineze ćemo tek da vidimo,a za torpede smo i videli i čuli(stara marka).Kakav je to traktor kad je svaki od Vas vlasnika radio menjač.Malo malo pa se pročita da je beli zec otišao levo,crni desno ,a žuti još radi pa kao što reče jedan član"tako ću sad da ga teram dok i to ne crke pa da sve pravim odjednom".Kad ti ne smeš da opteretiš traktor bojeći se da će crći menjač e onda je to po meni mekan traktor.Od 2500 postova koliko ovde ima malo je u kojem a da ne piše da se mora bit nežan,fin,pažljiv....da ne nabrajam dalje.Pa nisam te postove ja napisao nego većina upravo od tih ljudi koji ih voze.
Ja ga stvarno voziti sem u prevozu nisam imao prilike i neću kriti.Ali kad čovek koji ga ima kaže loše o njemu onda je to tako ili možda čovek laže?
moj torpedo je kupljen 81 godine na njemu se moj đed od 60god, učio vozit(možete zamislit vožnju kad se pređe sa volova na traktor) ja radim sada ima 5320 sati ni motor ni mjenjač nikad nisu otvarani e kad prvi kinez odradi toliko bez kvarova ja ga poljubim u auspuh
 
moj torpedo je kupljen 81 godine na njemu se moj đed od 60god, učio vozit(možete zamislit vožnju kad se pređe sa volova na traktor) ja radim sada ima 5320 sati ni motor ni mjenjač nikad nisu otvarani e kad prvi kinez odradi toliko bez kvarova ja ga poljubim u auspuh
Smiješno,5320 sati u 31 godinu..hahaha
Pa šta tu treba očekivat da traktor več ima 2 generalne, i 22 puta da je rasklapn mjenjač..

Stvarno je ovo dobar primjer...
 
imao bi i više daje imao ko da radi sa njim što je uradio uradio je zadnjih par godina al svedno nema kineza u njegovoj kategoriji snage dabi se mijenjao a na ovim yto 1204 koliko znam i nisu kineski motori

---------- Poruka napisana u 21:53 ---------- Prethodna poruka je at 21:51 ----------

na kraju krajeva ovo je tema o torpedo traktorima a ne o rižinim poljima
 
Probaš biti duhovit ali ti slabo ide.Jeste da nije tema o "rižinim poljima" ali je onda možemo slobodno nazvati "lovačkom temom".Stalno vam beže neki zecovi pa bi se dobrim lovcem to valjda moglo rešiti.
 
Kolega diklofen bas nahvalio Torpeda mogu ti reci i nisu bas losi .Radim snjim vec 15-tak godina i dosta dobro sluzi rec je o 7506 dv.Licno meni odgovara boja mada,bih prihvatio i drugu marku te boje,a sto se hladjenja i zeceva tice nikakvih problema nema.
 
Obecao sam da vise necu pisati u ovu temu, ali imam osjecaj da moram... RX 170 je sve samo ne torpedo proizvod. Ako kabina i hauba cine traktor, onda se ispricavam...

170-ka ima TAM motor i ZF mjenjac a mislim i ZF prednju vucu, tako da taj traktor morate svrstati BAR 3-4 klase iznad bilo kojeg torpeda...


Inace, Zrine, sta je na kraju bilo s tvojim RX 100? Jel otiso na otpad ili si ga popravio?
 
Obecao sam da vise necu pisati u ovu temu, ali imam osjecaj da moram... RX 170 je sve samo ne torpedo proizvod. Ako kabina i hauba cine traktor, onda se ispricavam...

170-ka ima TAM motor i ZF mjenjac a mislim i ZF prednju vucu, tako da taj traktor morate svrstati BAR 3-4 klase iznad bilo kojeg torpeda...


Inace, Zrine, sta je na kraju bilo s tvojim RX 100? Jel otiso na otpad ili si ga popravio?

Gledaj, ako ćemo tako gledati. Koliko traktora nema svoj proizvod ? Primjerice Fendt, Hurliman, Lamborgini, Pronar ?

Moj rx je prodan, stavljen drugi motor, i dan danas radi čovjek s njime...
A jel su šta dalje dirali to nebi ti znao reči...
 
Kako da proverim da li je ispravna prednja vuca kod TD 9006, treba da idem ovih dana da pogledam jednog pa me interesuje, kako se proverava da li radi!!!! Hvala:sta:
 
Nazad
Vrh