Teorija zavere: Zemlja nije lopta...

Meni nije problem da pišem pametne stvari ali neverujem da bi ti to mogao da razumeš.
 
Ne napadajte coveka,Laki pa je u pravu-kad zivite u sistemu nametnutih vrednosti,u teorijama relativiteta.Nista nije relativno vec moze da bude samo apsolutna istina od Boga.Procitajte prvo Knjigu postanja,Stari i Novi zavet i knjige Svetih Otaca pa onda vredjajte ineligenciju od Laki pa.Svako dobro
 
Poslednja izmena:
Nije to kako mislite u svojim glavama ravna ploca,pa kad dodjete na kraj nema vise.Citajte Bozje reci i videcete redosled stvaranja kreacija sveta.Mesec,Sunce i svetila su tek cetvrtog dana stvoreni pa sad razmisljajte zasto i kako i zbog cega.
 
Mora neko ili nešto da nas drži na okupu , da nam neda da zastranimo . Da nema Boga ko bi bio vladar svih nas , kome bi se molili kad nema druge pomoći , koga bi se bojali da radimo nešto što nije dobro iako niko nevidi . Da nevjerujemo u Isusa sve bi postalo haos , iako pomalo ide ka tome . Tako ja to vidim , neznam za druge.
 
imgres
Mora neko ili nešto da nas drži na okupu , da nam neda da zastranimo . Da nema Boga ko bi bio vladar svih nas , kome bi se molili kad nema druge pomoći , koga bi se bojali da radimo nešto što nije dobro iako niko nevidi
Meni jedan pada na pamet. :haha:
 
Samo vi zezajte coveka, a sutradan kad dobije Nobelovu nagradu ili orden od AV (sto jelte ima vece znacenje) za razotkrivanje zavere bice vam drago sto ste delili forum sa covekom :osmeh:
Salu na stranu, Laki to o cemu govoris bi bila teorija zavere neverovatnih razmera koja traje vekovima.
Prvo me interesuje ko stoji iza te zavere i koji je razlog ? Sta se time dobija ? Realno nece neko da dodje na ideju e dosadno mi je malo bih zajebavao narod, ajd da ih slazem da je zemlja okrugla.
I po tvom misljenju sta bi se promenilo u nasim zivotima da sutra iznesu dokaze da je zemlja ravna ploca ??
Samo me to interesuje iz znatizelja. Ne moras da objasnjavas do detalja ako mislis da nismo tvoj intelektualni nivo za diskusiju o tome. Ali bih voleo odgovor na ta ova pitanja.
 
Mora neko ili nešto da nas drži na okupu , da nam neda da zastranimo . Da nema Boga ko bi bio vladar svih nas , kome bi se molili kad nema druge pomoći , koga bi se bojali da radimo nešto što nije dobro iako niko nevidi . Da nevjerujemo u Isusa sve bi postalo haos , iako pomalo ide ka tome . Tako ja to vidim , neznam za druge.
OK. Ali kako moze se verovati u nesto sto naucno nije dokazano
Hteo bi samo da se uporedi sa teorijom ravne zemlje
 
Na kraju krajeva,imate i naucnu potvrdu da zemlja nije globus.Globus je prevara https://www.youtube.com/watch?v=h6C...l54IYJsxUSqX8YnPKKM-h9FeAtqJyaCDCpaHF3eWFMDp0

- - - - - - - - - -

Cilj Globus prevare i teorija relativiteta je da da rotiramo u tami u vakumu svemira,da smo postali od majmuna,da neznamo istoriju,da nas drugi oblace,hrane i lece.Istina je samo jedna i ona moze da bude APSOLUTNA.Jer ako nije Apsolutna,tj.ako je sve reletivno tu onda nema BOGA.A Bog je istina i kreator svega
 
Da, to je tako
Ali zasto sad coveku koji veruje da je zemlja ravna pokazuju snimke i sl da ga razuvere i dokazu da je u zabludi
Kako bi to delovalo na primeru Boga
 
Nazad
Vrh