Tegovi za traktore

Nove "drnde" u avliji. Dva tega od zadnjih točkova od Zmaja, tri tega od zadnjih točkova sa 577 (dva početna i jedan što ide na početni) i tri tega od 558 i starih linija 560-586.


Uploaded with ImageShack.us
 
ja sam uz traktor dobiko i tegove za zadnje točkove uz džon dira 2 para po 80 kg al sam ih skinuo neznam u kojim situacijama i poslovima se tegovi montiraju ja sam konto da bezveze opterećujem traktor pa molim da mi neko objasni pri kojim poslovima meće tegove
 
22drf5.jpg


Jos oplata o beNTon....
 
Imenjace a sto beton ?
Jel nije bolje pesak pa kad ides u transport ti ga ispustis da ti ne opterecuje uvek prednji most i kad mora i kad ne mora.
 
Paaaa....moglo bi se i o tome razmisliti.Napravljen je na skidanje,pa ako i bude beton ici ce dole,ali malo teze.
 
Skida se ustranu kao i original tegovi,a da ne se ne bi pomerao drze ga 4 srafa u sredini(iskoriscene rupe za poteznicu)

30ic7ly.jpg


15fkmix.jpg
 
Samo da ne bude belaja ako bi neki od sarafa vremenom zapek'o.
Najjeftiniji rizik da i tu kutiju malu napunis moze i neka stara tot mast.
 
U Bijeljini na otpadu sam nedavno našao 4-5 komada za IMT, koštaju oko 10-15E, desetak komada za Rakovicu isto 10-tak evra komad a bilo je i dosta okruglih tegova za prednje i zadnje točkove samo ne znam za koje traktore (žute su boje), oni su bilo mnogo teški, 40-50kg (cijena otpada je 0.5E/kg). Prekjuče sam opet bio i nema više ništa, sve odvezli na topljenje. Ima tegova da se nađe ali čak i kao otpadno gvožđe nisu baš jeftini.
 
Takve tegove imam na ursusu-mislimda ide 6 komada po tocku-sa glavcinom imaju oko 200 kg.u vrscu na otpadu se mesecima vukla 3-4 imt tega novi tip...50 dinara kila...ne znam da li je pokupio neko do sad.
 
Nazad
Vrh