Tegovi za traktore

Ne znam cenu, nazovi Agrovojvodinu

---------- Poruka napisana u 11:29 ---------- Prethodna poruka je at 11:27 ----------

Zetori na zadnjim tockovima imaju 2 vrste tegova, one tanke oblika kao disk (na tanjiraci) i ovakve

jp7k3c.jpg
 
Perhane, merio sam felne na Claasu i isti je raspon rupa kao kod tebe.
Ovakvi tegovi su ubedljivo najjeftinije i lako dostupno resenje i pasu uz minimalnu prepravku:

 
Prvo pitanje: sa čime si ih skinuo :haha:, ovo mu dođe kao ona "šta zna dete šta je 300 kila", a skoro toliko i ima taj teg, ako se nevaram.
 
Iste imam i ja na 540, kada sam stavio ima sam napred losije gume pa su otisle i zato sad sam kupio 2 Ruske gume, cena je bila oko 13800 din 2 kom I sad vucem 500l i ne dize se, jednom sam sipao 700 pa mi je pumpa lupala, preporucjem do 500l za 539,540,542. :D

---------- Poruka napisana u 13:20 ---------- Prethodna poruka je at 13:16 ----------

PS: ovo je ispravka poruke , jer nisam stavio citat pa se nije znalo na koje tegove mislim.Iste imam i ja na 540, kada sam stavio ima sam napred losije gume pa su otisle i zato sad sam kupio 2 Ruske gume, cena je bila oko 13800 din 2 kom I sad vucem 500l i ne dize se, jednom sam sipao 700 pa mi je pumpa lupala, preporucjem do 500l za 539,540,542. :D
4 tega imaju 88kg. Citao sam malo u katalogu.

Evo ih namontirani na Fergusona. U radu sa težim priključcima (šprica 600 l, 4-redni špartač...) su dobro došli, premda da su malo teži bilo bi još bolje.



---------- Poruka napisana u 13:34 ---------- Prethodna poruka je at 13:20 ----------

I da zaboravio sam da kazem video sam u katalog od Imt-a 539-540. Da imaju i zadnji tegovi koji se ubacuju u felne nazad, hajde ako neko ima to neka nakaci sliku bas me zanima kako to izgleda. hvala
 
Imam ja na 540,ugradio ove godine i vrede mnogo.Jedan teg je tezak mislim 80kg.koliko se secam i ugradjuje se u felnu untra,a ako se prosiruje zadnji trap na felni onda idu spolja.To ces tesko naci da kupis,skoro nemoguce,ja slucajno naleteo.Slike ce da budu veceras.
 
Imam ja na 540,ugradio ove godine i vrede mnogo.Jedan teg je tezak mislim 80kg.koliko se secam i ugradjuje se u felnu untra,a ako se prosiruje zadnji trap na felni onda idu spolja.To ces tesko naci da kupis,skoro nemoguce,ja slucajno naleteo.Slike ce da budu veceras.
Da te ispravim mirko015 jedan taj polu-mesec ima 22kg, ako ne verujes pise ti u katalogu 4 ta tega 88kg
 
Bez ljutnje ali na ovom forumu kao da pisem kineski pa me narod ne razume.Covek je pitao za zadnji teg za fergusonovu(533,539,540,542,549) felnu,ja sam mu lepo odgovorio da imam na mojem 540 i da je jedan teg tezak oko 80 kg.
Imam i slike samo da ih izronjam negde su u kompu.
 
Izvini Mirko, nisam znao na koje mislis .

---------- Poruka napisana u 22:26 ---------- Prethodna poruka je at 22:18 ----------

mirko015, aj pronadji te zadnje tegove (mislim slike) i okaci bas me to zanima kako izgleda. To je za oranje basta dusu dalo :D
 
Ma nema problema,nema uzbudjavanja.:ppozdrav:Vidim mnogi me ne razumeju kad pisem pa reko da ne gresim mozda negde:haha:
Evo i slike,a sad cu da opalim u garazi jos jednu
2ymsx2t.jpg
 
Nazad
Vrh