Tanjirače

Naravno,sve stoji kako je bilo nigde nema da curi.cak ostavili sraf da moze da se ispusti ulje

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
Pozadi se sipa gde sam oznacio,a napred ima sa obe strane gde se ispusta ulje gde sam takodje oznacio
f2983d41810d8c136b5af3d9b8ae48e4.jpg
 
Poslednja izmena:
Свака им част за такво заваривање!

Чекај, како видим са фотке, унутрашњи простор ових попречних кутија рама спојен је са уздужним кутијама рама или је то случај само за задњом попречном?
 
Свака им част за такво заваривање!

Чекај, како видим са фотке, унутрашњи простор ових попречних кутија рама спојен је са уздужним кутијама рама или је то случај само за задњом попречном?
[/Q nemam pojma druze,spojene su sve.sad da li u svima ulazi ulje ili samo u zadnjom ide do uzduznih kutija i ja se to pitam..jedino da uzmem bugiju da prosviram i vidim dal ce da curi ulje :) nema odradjena je muski posteno
 
moja se vodi na polutesku pise da ima 1650kg i ja joj dodao jos 200l preradjenog ulja...vuce je lepo turcin skroz ukosenu i podignuti tockovi skroz gore
 
Gledao slike mislim da su isti ramovi. Mojy je 26 diskova ja sam zadovoljan kako ide u zemlju. Pre mesec dana sam probao sa kejsom neku oranu baštu, e on je i u oranom laganice vuče. Samo cu izgleda morati da rudu stavim na gornje rupe, dosta je vučna poteznica višlja kod kejsa.
 
Gledao slike mislim da su isti ramovi. Mojy je 26 diskova ja sam zadovoljan kako ide u zemlju. Pre mesec dana sam probao sa kejsom neku oranu baštu, e on je i u oranom laganice vuče. Samo cu izgleda morati da rudu stavim na gornje rupe, dosta je vučna poteznica višlja kod kejsa.
jel skidas osigurac na rudu gde je bolcni da ti radi ruda u toku rada prati traktor i teren ?
 
Ovaj drugi ima osigurac i izvuce se,tad ruda radi gore dole
c040163c80d19948581ffb796636c8c8.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Jel su to otkosi ostavljeni? I jel mora tako sporo?

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Nemam sječku na kombajnu, pa je ostalo.... Do pšenice ću proći još barem dva puta, pa će se valjda moći zaorati....
 
Nazad
Vrh