Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: This feature currently requires accessing the site using the built-in Safari browser.
Da li je bila Tupanjčeva kratka tanjirača na Spit-u?Ako si u mogućnosti i ako imaš čim nositi kupi kratku tanjiraču i rešeni svi problemi.
Koliko je ta Lemkenova tanjirača sad? Kuhn kratke tanjirače bi trebalo takođe da su odlične al isto skupe ko otrov... Od 3m je oko 19,800e+pdv a od 3,5m je oko 23.000+pdv....Bio je sa nekim mašinama, nisam taj deo pratio jer sam temu mehanizacije apsolvirao. Pogotovo kratke tanjirače. Bavio sam se temama koje su mene interesovale. Od tanjirača ,,normalne" cene Radoslav ima reči hvale za njegovu i hvale Ilgi nove tipove. Verovatno ima još neka dobra a da nije skupa. Postoje određeni faktori na koje treba obrariti pažnju.
Ja mogu da svedočim za Lemken Rubin 10. Ali cena (opravdana kvalitetom) i transportna težina (poravdana radom) su problem.
Za kunh ne znam ali za Taru vrlo teško.Bez obzira što je 28 tanjira.Za nju bar 140 da ide normalno.Pozdrav drugari! Dvoumim se izmedju OLT Tare 28 diska (610 diskovi,ima oko 4t) i KUHN HXS (660 diskovi) da li je to previse za 120ks?
Obrati pažnju da bude najnoviji model, kod kojeg su otklonjene neke mane.I sam merkam kratku tanjiraču i nisam pametan za šta se odlučiti a da ne mora da se proda bubreg.
Landstal i Ilgi su mi najprivlačnije od većine pa ću videti da li će se steći adekvatni uslovi za kupovinu.
I Tara je V tanjirača.4 tone? Nešto mi previše da toliko ima.
Mi sa YTO-om 120ks vučemo tešku V, Consum-ovu 30 diskova, prečnik diska 560mm a težine čini mi se 2,5 tone, oko 10km/h i to je to. Nije mu teško ali da je sve to isto a X tanjirača, bilo bi mu teže. Tako da tu od 4t vrlo verovatno moraš malo na točkovima da vučeš.
Lemken Rubin 10 i sve ostale tanjirače su velika razlika. Verovatno je nešto skuplji od svih ostalih ali vredi svaki dinar. Rubin je jedina tanjirača u X, bar koliko je meni poznato. Osim cene, mana ili prednost joj je tešina i dužina.Koliko je ta Lemkenova tanjirača sad? Kuhn kratke tanjirače bi trebalo takođe da su odlične al isto skupe ko otrov... Od 3m je oko 19,800e+pdv a od 3,5m je oko 23.000+pdv....