Tanjirače

[mention]Compa [/mention] Nisam imao problema stvarno… Tanjiraca mi zatrpana al’ slikacu prvom prilikom… Evo nasao sam sliku na Landstalovom sajtu mozda se ne vidi najbolje al’ bolje nema…

e6534776094fa157d971a12423b01f46.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
Bolji polozaj cistaca na landstal radi perfektno samo kazem disk valjak ne voli kada je bas mnogo vlazno. Ja se dvoumio izmedju landstal i ilgi i uzeo ilgi.
Danas sam radio par parcele ostale mi od jesenas i nesto sto sam uzeo kasnije nov zakup.
Sledecu ako kupim od 4metra bice landstal.
cd81e8ed0444c931db790f3bc5ff0c57.jpg
a62274c0271170492a365d729fe2ca01.jpg


Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Treba mi 4-5 diskova od tanjirace 30-40 cm,jel ima neko ili znate gde ima da se kupi...? da napomenem,nisu za tanjiracu vec nesto drugo...
 
Ja bi pre gledao kratku, ako finansije to dozvoljavaju... Bude I njih nekad polovnih na oglasima.. Jes da je traktor mali, al ima I tih manjih tanjirača za njih..
 
https://www.kupujemprodajem.com//po...njiraca-metal-wolf-28-diskova/oglas/137778177

Kakve su ovo tanjirace? Cuo sam da su kvalitetne, ali ne znam koliko su teske? Trazim neku za 892 ako uspem do jeseni da pazarim, ali ponuda mrsava, mislim na polovne....sa rotorima gotovo da i nema...sta uopste gledate kod njih kada kupujete, sta proveravate najcesce? Imam malu nosenu, sa ovim velikim nisam nikada radio
Ako imas mogucnosti gledaj novu pa na povracaj da ides. Ja kad sam trazio ispod 2000e nije bilo pa sam uzeo novu i na povracaj pa me izasla 2500e

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Povraćaj teško da će biti skoro (vredi pokušati ako plaća pio i zdr) pa kad bude i ako bude.... Kasne debelo sa 2020 i 2021.... A još sada kada struja za privredu poskupi za 70% tek će cene mašina otići gore. To su rekli svi "domaći" proizvođači na sajmu. Kao što su "stranci" rekli da se menjaju i neki ugovori za gvožđe od 1.7.2022. I da će opet biti po leđima kupca....
 
Gledam neke oglase stranih tanjirača, vučenih, 20 i 22 diska. Jedan prodavac piše da ima samooštreće diskove. Prvi put za tako nešto čujem.
 
Da li se zna koliko mogu da se smanje da bi ih zamenio.moji diskovi fabricki su imali fi 560 sada su se smanjili kako koji na 460 mm ali i dalje dobri i rade
 
Nazad
Vrh