Tanjirače

Nisi hteo disk valjak zbog težine ili je ovaj prstenasti bolja solucija?
 
Naprotiv, disk valjak je po meni najbolja opcija u vlaznijoj pripremi, nema gde da zagusi…


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mirko po tebi Ilgi ili Landstal?Znam da imaš Landstal i da ih firma takođe ima.Gledao sam ih u radu jer smo komšije na nekim parcelama i sviđa mi se urađen posao pa se razmišljam koju pazariti.
 
[mention]Matić [/mention] Iskreno nemogu nista da kazem za Ilgi, nisam je gledao u radu, pri kupovini sam gledao i Ilgi, Landstal, Agro Masz, Agroland ali je izbor pao ipak na Landstal, nekako mi je vise ulivao poverenje, , iako sve to deluje dosta slicno na vecini kratkih, a i vec sam imao priliku da ih gledam i testiram u radu…

[mention]Spajki [/mention]Pisem ovo iz iskustva, ne znam kakav je sistem kod njega cistaca ovde samo sto ne ribaju sam valjak, sve pohvale za Poljake sto se tog dela tice, prosle godine sam krajem Oktobra kada se okisalo isao kolegi u ispomoc on je imao na vucenoj zvezdasti valjak nije mogao da radi sa njim, ja sa mojim nisam stao…


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tanjurača, 2.5m, Poljska proizvodnja, vidjet ćemo kako će se pokazati u radu.


M5cPOnO.jpg




4SnpyGr.jpg




r8f2Tlx.jpg
 
A kupiš traktor, (do sad imao malog Ursusa), ti priključci ne mogu za ovaj traktor 😅

Ali prošao sam na mjerama ruralnog razvoja, zato su nove priključne mašine, inaće nebi bile. 😅
 
Pozdrav svima, da li je bolje za prvi prohod prve tanjire držati što ravnije a zadnje što nakošenije a drugi prohod obrnuto? Vidim svakave kombinacije kod sebe u kraju. U pitanju su naravno lake nošene od 20-24 diska
 
Ako ces da bude ravno zadnje upravi a prednje ukosi.
Nista ne mozes da pogresis, mozes da eksperimentises pa kako ti se najvise svidja tako teras.
Dosta je bitnije da idu podjednako u zemlju prednji i zadnji tanjiri, to na toplingu nastelujes i vatra.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Naprotiv, disk valjak je po meni najbolja opcija u vlaznijoj pripremi, nema gde da zagusi…


Sent from my iPhone using Tapatalk
Imam ilgi 3 metra sa disk valjak u vlaznijim uslovima gusi opasno. Disk valjak ne voli vlazno. Neznam kako su skidaci na landstal. Ako imas baci neku sliku skidaca.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
[mention]Compa [/mention] Nisam imao problema stvarno… Tanjiraca mi zatrpana al’ slikacu prvom prilikom… Evo nasao sam sliku na Landstalovom sajtu mozda se ne vidi najbolje al’ bolje nema…

e6534776094fa157d971a12423b01f46.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh