Tanjirače

Javio se vlasnik ove parlozine da hoce da mi da u arendu,a taman sam stigao kuci. Ali nema veze,5 godina ga jurim,moje njive i sa leve i desne strane,njegov korov mi redovno ubijao 2-3 reda.
url=https://postimg.cc/fVKLPCH5]
20191112-105639.jpg
[/url]

 
E ovako : konačno smo kupili tanjiracu za maseja a odluka je pala na agromerkur 28 diskova sa valjcima. Probali smo je odmah i zadovoljni smo njenim radom.
Mene je iznenadila na jednom pasnjaku koji nije oran 12 godina kako je odradila posao...

Nazalost ne mogu da postavim slike jer sam preko Tapatalka ali Cu postaviti video na yt i podeliti sa vama

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Zapevaće traktor lepo sa njom.
Čini mi se da je dosta dugačka...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
Jel to 2100 kg ili 2,7 t,koliko para sa pdv,koliki povraćaj se očekuje,i ako može koja slika nosača baterije dole kod ležaja.
Није Баш лако али није ни претешко.
Од прилике од врха руде до краја ваљка 7м.
Тешка је 2100кг и очекујемо повраћај око 50% цена мало преко 4000

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
Koja je tanjiraca bolja po vama?
Isti broj Kg oko 1400.
Crvena je Turskog proizvodjaca a plava Poljskog.
Sirina 3 m. Diskovi 510 mm
Turska ima klip za spustanje i dizanje zadnjeg dela roto valjka dok Poljska nema.
ebd922297f4b3e6d8fe11ffee9fc25ac.jpg


a88491102d38149b04e913a1d6bee606.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U istim sam nedoumicama oko kratke 3m . U opticaju 1 turska (ozduman) i 3 poljske , nebitna imena , nove i polovne Francuske quivogne . Treb da uzmem amazone catros 4m , bila džabe u HR , kao juče zovem i ujutru krenem tamo kad usput nazovem kaže prodana jutros . Doduše možda bi mi i bila prevelika za mf 145ks. Ova Francuska malo skuplja od ovih novih PL i TR , ima 13 diskova u redu i diskovi 600 . ali nema posticaja 30% .
Jedna poljska ima diskove kao kverneland qualidisc , naznam kako ona radi .
 
Nemoj uzimati sa ovim tipom valjka kao sto je na plavoj poljakinji ako nemas neko stenovito zemljiste.Ja sam sa mojom uzeo takav valjak pa sam posle napravio cevasti.
 
Nazad
Vrh