Tanjirače

Za 75ks ti je 18 diska strane proizvodnje majka.
Imas i u Kaoniku dve sa 18 diska, cene ih po 1700e, verujem da ce ici na 1500e. Jedna ti ie na kupujem prodajem, ustvari taj ima vise komada.
A za tu u X sto pricate, racunajte da diskovi nece jos mnogo izdrzati
 
drugar razmislja za ursusa neku od 18

ovi diskovi mogu jos da idu uostalom sporije se i trose od nazubljenih
 
Poslednja izmena:
Da, ali su oni fabricki 610, a sada su ja mislim ispod 560mm, to se vec i istanjilo sada se trose veoma brzo.
Prvih 5-6cm najduze drze diskovi, posle se mnogo brze trose.
Ovi ce potrositi sa nepunih 100ha tanjiranja.
 
Sad mi nešto ovde nije jasno!Vi pričate o tanjiračama od 18-24 tanjira i da li ih mogu vući traktori od 90-120 ks a ja sa mojim fergom vućem OLT sa 24 tanjira i pevam,a starije snaše se okreću.
 
Sad mi nešto ovde nije jasno!Vi pričate o tanjiračama od 18-24 tanjira i da li ih mogu vući traktori od 90-120 ks a ja sa mojim fergom vućem OLT sa 24 tanjira i pevam,a starije snaše se okreću.

Tvoj ferga sa sve tom tanjiracom nema ni 70% tezine moje tanjirace, a i tanjiraca od pojedinih cenjenih koleza koji ih tegle sa 120ks masinama....jel ti sad jasnije....
 
Ljudi koliko ova tanjiraca po vama vredi ?
image.jpg

image.jpg

image.jpg
 
Pa s'obzirom da je oglašavaš već godinu dana i da još nije udata najpre ćeš je prodati na kg pošto interesenata nema.
 
Dobra je tanjiraca samo po meni je velika to je ubija.Treba dosta ks i dosta zemlje u komadu sto vecina u Srbiji nema zato dugo stoji u oglasu.Jer primetio sam i ove u Doljevcu krusevcu i ostalih uvoznika stoje dosta dugo a,extra su tanjirace Pinet,Razol,Quivogne samo velike do zla boga pa nemaju veliko interesovanje
 
Nazad
Vrh