Tanjirače

Fap sa stayerovim motorom i puknutim blokom... :haha:
Nikola jel si pao sa stolice kada si procitao cenu ? :haha::ppozdrav:
 
Imam sličnu tanjiraču, samo što je proizvodjač MINAV Blace. U odnosu na x obične tanjirače razlika je nebo i zemlja. Ne orem za pšenicu i bez problema uradim sa njom pripremu.
 
Kod nas ima bas ovih sto je postavio ivanz, ne radi nikako. Neki ih prodali i vratili na X klasicne, neki su jos dodatno opteretili. Uglavnom ko god je kupio nije zadovoljan sa njom.
Cena je jako primamljiva, ali posao nikakav.
 
Imam sličnu tanjiraču, samo što je proizvodjač MINAV Blace. U odnosu na x obične tanjirače razlika je nebo i zemlja. Ne orem za pšenicu i bez problema uradim sa njom pripremu.

kod nas sam vidio da dobro rade, covijek ima takvu samo ferocoop, i vuče traktorom od 90ks koji ju neosjeti.....

1200€ nije neka lova

dok sam imao mtz82 vukao sam takvu V tanjuraču, posudio, i odlično je radila posao, al je bila 24 diska, širine 2,4m sa velikim tanjurima

sada imam olt 20 diskova, pa je mala za 560 i 577, a oltova 28 diskova je više za pripremu, jer ima razmak tanjura 180cm i diskove 460
 
problem je u tome sto je isti ram za 28 diska i za 24 pa ova od 28 ne moze da se ukosi dovoljno, ja sam jednom produzavao ram da bih je ukosio vise i dodali oko 120 kg tegova i ojacao kacenje i isla je dobro u laksoj zemlji cak je solidno radila i nepaljeno kukuruziste ali tada joj treba minimum 90ks da bi imala brzinu i lepo sredila
 
problem je u tome sto je isti ram za 28 diska i za 24 pa ova od 28 ne moze da se ukosi dovoljno, ja sam jednom produzavao ram da bih je ukosio vise i dodali oko 120 kg tegova i ojacao kacenje i isla je dobro u laksoj zemlji cak je solidno radila i nepaljeno kukuruziste ali tada joj treba minimum 90ks da bi imala brzinu i lepo sredila


nisam vidio da ima takva od 24 diska, kolika joj je cjena?
 
Nepišu cjene, morat ću ih kontaktirati, mislim da su skuplje od poljoexporta ove ferocoop
 
Pa te Ferocoop su verovatno teze od ovih z Vojke. Pa zato i ulaze u zemlju u neorano.
Imao je jedan clan foruma Ferocoop 20 diska f560, pisao je da je 558 teze nosio, ali da je radila posao.
Mislim da bi tu bilo dobro sa 22 razmakom, da sto dublje ide i da bude sa 20 diskova, a ram sto tezi. A diskovi da se stave 510 ili 560.
A probaj nazvati i tanjiraca komerc ili Ferocoop.
 
Htio bi za 560 ili 577, ovu olt savu 20 neosjeti, na njoj mi problem sto su diskovi blizu

Olt tof 33, je odlicna tanjuraca, al su jako skupe za mene
 
Nazad
Vrh