Tanjirače

Pa valjda sada ostavlja brazdu,zadnji desni tanjir odsece i baca na uradjeno,a zadnji levi odsece i baca u razor od prednjeg levog,koji je odsekao i bacio na sred tanjirace.
Znaci motas u levo i tako ides u krug.
Ne znam da li si gledao ceo clip ili samo pocetak, od 6. min se vidi da idem kao sto si rekao, omasio sam bio sredinu parcele pa sam isao kontra da to ispravim. A kasnije sam okrenuo i par krugova kao 8 pa su spoljni delovi parcele imali brazdice...

- - - - - - - - - -

Panticu, svaka cast za tanjiracu, koja joj tezina?

Prema katalogu treba da je oko 2800, nisam je vagao da bi utvrdio tacno...
generalno sam zadovoljan tanjiracom.

- - - - - - - - - -

Panticu jel to GoPro montirana na traktor?
Da za ovu priliku je bila na blatobranu, a u izradi je jos par nosaca za raznorazne pozicije i na samim masinama...
Telefon je snimao sa uvratine na mono podu montiran ali nije zapamtio snimak iz nekog razloga, tako je ovo jedini ugao. :(
Za sledecu priliku radimo sa 2X gopro i jedna ili dve druge cam.
 
Moja je razol 28 ista takva ja sam dao pre par godina 3500evra za nju i svasta je prezivela,tako da bi ovu uzeo za john deere sutra cu zvati da mi slika detaljno ako je voljan.
 
Moja je razol 28 ista takva ja sam dao pre par godina 3500evra za nju i svasta je prezivela,tako da bi ovu uzeo za john deere sutra cu zvati da mi slika detaljno ako je voljan.

Zat ti nemas u V?
I ja mislim da bi bila prevelika za John Deere.
Mozda neka od 20diska uvozna? Ili nasa od 24 ili 28 diska.
Ne znam da li se secas one Quivogne sto sam ja razmisljao da uzmem, ja sam odustao zato sto je bila u X, a kod mene kratke parcele, bila joj je cena 2500e. Mada mi je zao sto nisam kupio, malo bi se pomucio oko okretanja, ali mnogo bolje radi X tanjiraca.
Ti je ova bila upitanju.
capture screen

click image upload
 
Maticu vuce john deere i ovu moju kada mora :D
Nije to bilo puno para za 2500evra ako je bila u ok stanju,ja bi npr tu 24 diska za john deere paker nazad od l profila stavim i ogranicim na 10-12 cm dubine i on peva :D
Moja je x kao ta sto si ti postavio.
 
Ej Maticu 2007 ili 2008 godine smo vukli ferocoop v 28 ram 120*120 ja i babo 577,a ispred na sajlu 549 i to 2brzom. :haha:
 
pozdrav svim clanovima...jel ima neko iskustva sa tanjiracama agrobar vinica makedonija...tanjirace nosene 24 diska
 
Nazad
Vrh