Tanjirače

1624m1e.jpg
[/IMG]
Dali neko zna gde mogu da kupim ovakav lezaj sa kucistem u kvalitetu treba mi za metal wolf tanjiracu od 30 diskova osovina je 35x35mm
Stavljao sam ove Zivko i sin ali nisam zadovoljan
Sve je to bofl,ali me najvise odusevljava cinjenica da je proizvodjac uveren da je njegov proizvod u ekstra kvalitetu...4 komada sam izmenjao za kratko vreme,a sve stoji u centru...zamenio ih sa IKL i ide vec duzi period...ima u ponudi neki indijski lezajevi za 1000 rsd(bez kucista)ali nisam ih isprobao...

- - - - - - - - - -

imas u Plamen Novi Becej salju postom.

Mislim da su isto z&s.
 
Pre neki dan sam nasao slike od pre par godina zanimaciju [IMG
][/IMG]
slike.php
[/URL][/IMG]
pravio sam ga usluzno moze se podesiti ravno u x iu v , vec sam ga i zaboravio , inace pravljena je od leskovacke x tanjirace 24 diska
 
Zaboravio sam dodati da sam i rotore ja pravio.
PS. I trenutno pravim jedan ali taj ce da bude samo v nosena za vocnjak od 20tanjira isto od leskovacke i bez rotora .
 
Odlicna,... svaka cast. I ja imam ideju da pravim nesto od leskovacke, samo malo vece :D


Da li je neko ostrio diskove od tanjirace?
 
Samo tereta natovariti na tanjuracu. Ima da se naostre sami. To niko neradi.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Neću da pravim nindža šuriken, već da na tupim tanjirima vratim "fabricku" ivicu.

order.gif
 
Od kojeg drva da napravim drveni lezaji, od lemind ne pasu, i kako da ih kuvam u ulje, ako neko zna bio bi zahvalan.
 
Imam pitanje..sad kad su ovakvi uslovi u polju,kako idete sa tanjiracama? Meni gusi stalno,tj tamo gde ima malo vise mase..dejaaa mi je pokazao sistem da prednju bateriju ukosim a zadnju da ispravim da ne ide suvise duboko i jeste malo bolje al opet goce da zagusi..a vidim po ataru da idu ljudi sa tanjiracama..pa prosto ne znam da li im je to inace mana ili moja nesto ne valja..imam relativno novu zmaj 728.. 28 tanjira u v,560mm disk razmak cini mi se 22cm i ram 120x120..
 
I meni mnogo gusi, najvise se zaglavi masa kod cistaca tanjira i ako se ne stane na vreme tu zna da nabije gomilu. Za ove uslove treba jos malo da se prosusi, ili da tanjiraca ima one lance umesto klasicnih cistaca, to verovatno manje gusi
 
Valjda da prednju ispravis a zadnju vise ukosis....Tu je problem kod nasih tanjiraca,mali razmak izmedju diskova,los ugao diska,los materijal diska i losi cistaci,jbg...
 
Jeste da.Kada zagušiš tanjiraču sa razmakom od 24 između diskova treba ti sat vremena po bateriji za čišćenje.Divota od života.
 
Nazad
Vrh