Tanjirače

Neces otkinuti nista ne boj se,mora tako da legne sve,inace odose lezaji,NEMOJ nikada kada budes mazao kucista da izbijes mast napolje,odose semerinzi i ulazi voda i prasina,par puta druknes i kraj.
 
Ne,ne stezes ti lezaje,nego tanjire za tuljke i sve to za puskice,lezaje kad montiras znaci nabijes na puskicu i gurnes u kuciste,semeringe u poklopce i polako nabijas na puskicu do kucista,stegnes jako i UVEK proveris kako se sve to okrece pre nego montiras na osovinu,ne sme da ide tesko mnogo,ako ide skini poklopce pa stavi distancere izmedju poklopca i kucista.
 
Koji su brojevi tih lezaja sto idu u sirokim kucistima?
Kod mene su 6214, ali ide samo po jedan.
Doduse, moja nije od onih bas teskih sto imaju 100kg po disku, moja ima 70kg po disku.
 
Kaži mi koja je ta domaća a kvalitetna?

Ako nema ko da ti napravi(a imalo bi) Napravicu ti ja u kvalitetu strane tanjirace, i to jeftinije nego sto ista ta strana kosta nova tamo u inostranstvu. Problem je u tome sto ljudi mesaju babe i zabe kad porede cene polovnih stranih i novih domacih alatki.... Uvek je vazilo i vazice pravilo:"koliko para toliko muzike"
 
1624m1e.jpg
[/IMG]
Dali neko zna gde mogu da kupim ovakav lezaj sa kucistem u kvalitetu treba mi za metal wolf tanjiracu od 30 diskova osovina je 35x35mm
Stavljao sam ove Zivko i sin ali nisam zadovoljan
 
Nazad
Vrh