svastara

Kad se topi led ima da kaplje po njima i kavezu sto nevalja zbog higijene.inace nije losa ideja da se rashlade.
Znas kako moze da se u neki lonac ili nesto izolirano da necuri svuda a bice hladnije.
 
Može koji savet,kako da pomognem zekama sad kad su vrućine,za sada flaša zaledjene vode iznad njih,prirodno hladnoća pada dole pa ih malo hladi, neznam dali je to dovolno.
abcd0001.jpg
Probaj neke ventilatore da ugradiš ili neke rupe da na praviš u kunićarniku ali da ne bude promaje jer to kunići ne podnose.I sam treba da izmislim nešto,i kod mene je pakao već na +26,a kamoli na većim temperaturama.Pozdrav,javi ako se setiš nečega.
 
Kunicarnik, napravljen 2,2x1,15x0,70 ..malo je predubok, pa ima problema prilikom ciscenja i hvatanja kunica...ima cetiri boksa, i dve zenkice orijasa od tri i cetiri meseca u njemu:osmeh:...mada ova starija i ne lici bas na orijasa , pre ce biti da je neki mjesanac..ali sta da se radi "posten i lud, dva brata":sta:... slikice sutra....

Pozdrav Goran...
 
Evo da se javim na konto zecica kojima sam davao kravlje mleko...nijedan nije preziveo, svaki dan uginuo je bar jedan. Trud se nije isplatio ovaj put
 
Zamensko mleko ne moze kravlje nego ima da se kupi mleko macje u prahu i sa tim se hrane ja sam tako citao na netu i siguran sam sta sam napisao nije zajebancija..... :)
 
Evo opet sam nasao ali tako hrane divlje zeceve to ne rekoh Macijim zamenskim mlekom....... :)
Koga zanima poslacu link.... :D
 
Ove zime kupio sam 2 meseca starog zekana, sutradan udjem , on lezi, crk'o.
Kupim pre nedelju dana zekana, mesec dana star, i njega nadjem raspruzenog, crk'o.
Prvi je bio u kocini, a drugi je bio u kavezu.
Da li neko zna zasto su pocrkali ? :sta:
 
Evo da se javim na konto zecica kojima sam davao kravlje mleko...nijedan nije preziveo, svaki dan uginuo je bar jedan. Trud se nije isplatio ovaj put
Druze ja sam ih tako odhranio. Imali su dve nedelje i tri, cetiri puta dnevno sam im davao razblazeno kravlje mleko. Evo ih sad zivi i zdravi i napreduju bas lepo.
 
Kod nas ima 350 din farmkomerc al onako nzm bas kakve su....ja uzimam Gebi potpuna smesa to je kao za svinje ali na ledjima dzaka su nacrtani kunici curke patke itd....20kg 710din
 
Nazad
Vrh