svastara

Zasto ih ti nezadajes sa mlekom od krave??
Imas u petshopovima ili veterinarskim apotekama cucule male bas za te stvari pricato je u par tema o tome oni koji su pokusali imali su uspeha.
 
Pa dobro desava se sta da se radi.
Svako ima gubitke mozda joj je opao imunitet dajes li vitamine u vodu povremeno?
 
Imam problema sa kalifornijskom zenkom koja treba da se okoti,granule ne dira jedno 48 sati,mozda i duze,vodu minimum 24(kako sam joj sipao juce u ovo doba tako stoji i dalje) jela je samo jabuke i seno,tj pola jabuke sto sam dao preksinoc,medjutim i sinoc sto sam dao ne dira ni to,a kad god dodjem gricka po malo sena..Sta raditi,skotna je,nadam se da nece da mi propadne...
 
Sve zenke jedu slabo dan dva pre i dan dva posle.
A posle kad krenu da jedu nemoze covek da ih nahrani lako.
:)
 
Pozz ljudi zanima me vi kad tovite kunice ove panonce posto su oni najbolji kad kazete da sa 3 meseca imaju 3kg jel to od kako su rodjeni imaju 3 meseca i 3kg ili od kako su odvojeni od majke pa jos 3 meseca ih tovite do 3 kg valjda ste razumeli sta sam hteo da kazem?????
 
Zima firma je "AGROSERVIS" nalazi se na veterniku NS TEL 021521349 postaviću i fotku njihovih pojilica.

---------- Poruka napisana u 18:29 ---------- Prethodna poruka je at 18:16 ----------

zima to su njihove pojilice

Uploaded with ImageShack.us
 
Neznam dali nekog interesuje, imam dva muzjaka za priplod panon bela, ako nikom ne bude trebao onda za vikend na klanje jer im je vreme!
 
@ Crnomarkovic kontra oba su muzjaka jednog ostavljam sto posto a drugog nzm mozda i njega,Sta ima tamo kod vas u Indjiji od kunica?
 
@ Crnomarkovic kontra oba su muzjaka jednog ostavljam sto posto a drugog nzm mozda i njega,Sta ima tamo kod vas u Indjiji od kunica?
Marko u indjiji onako standardno sve pomalo ali ipak mislim da još dominiraju orijaši.

---------- Poruka napisana u 20:30 ---------- Prethodna poruka je at 20:17 ----------

@crnomarković
Da takve iste i ja koristim extra su ja sam vise nego zadovoljan sa njima. Hvala ti za informaciju!
Da u pravu si jako su dobre,praktične su za održavanje.
 
Da li ima raspolozenih kunicara iz Jagodine da kuvaju kafu danas sam u Jagodini.
:)

---------- Poruka napisana u 22:45 ---------- Prethodna poruka je at 14:07 ----------

E stvarno jagodinci nisu druzeljubivi.
Niko se nije javio razvocaran sam moram priznati.
Ljudi vodio bih ja na kafu nisam hteo da bacam nikoga na trosak.
A dobro sta da se radi zivot ide dalje
:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh