Suncokret 2022

Ako dobijem Kondi onda gardoprim + vibala.
Ako bude neki sa hemijom za post e.m. onda ide terbutilazin + metolahlor + racer a posle sta bude od hemije da li express ili CL
Isto za sirak na cistije kletox extra, na deo sa sirkom focus ultra
 
Ako dobijem Kondi onda gardoprim + vibala.
Ako bude neki sa hemijom za post e.m. onda ide terbutilazin + metolahlor + racer a posle sta bude od hemije da li express ili CL
Isto za sirak na cistije kletox extra, na deo sa sirkom focus ultra
Po meni je prskanje na crno samo bacanje para ako ces kasnije ici sa nekim imazamoksom i jos jednom za uskolisne.
 
Kompletirano seme suncokreta.Kondi i Bakardi.U planu je bio Dijamantis ali navodno mu je loša klijavost pa smo uzeli Bakardi.
 
И ја сам тражио "Дијамантис", али га нигде (на та три места где купујем семе) није било. Разлог због га нема је наводно што га избацују из производње, што ми је мало.... онако - не верујем да је тако. Пазарио на крају "Неому" (25к) и кесичицу "Пионирове" 130-ке (11к).
 
И ја сам тражио "Дијамантис", али га нигде (на та три места где купујем семе) није било. Разлог због га нема је наводно што га избацују из производње, што ми је мало.... онако - не верујем да је тако. Пазарио на крају "Неому" (25к) и кесичицу "Пионирове" 130-ке (11к).
Posto je Neoma i gde si uzeo? Ja sam platio pre mesec dana Neomu 34500 din vreca.
 
Nazad
Vrh