Suncokret 2022

Moje mišljenje da će ovde biti više roda od većine do sada već skinutih. Obavezno javi na jesen kako si prošao....
 
Danas sam skidao nesto suncokreta,sa najlosije zemlje ,nzm tacno koliko ima u prikolicama,nije predato,ali ne verujem da ima vise od 1500 kg po hektaru ...i opet to je odlicno spram kukuruza gde u tom delu atara nece biti maltene nista,na granici da ide kombajn umesto tarupa i tanjirace.
 
b53a9b3e1ff547a92dfd79a983bded67.jpg

Subaro
Setva 3 maj
Od setve do sada ako je dobio 40lit


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ovaj ne doceka sledeci vikend
 
Poceli danas, 6,2% vlaga bila nemam sliku, skoro ni jedan listic nema,nisam ga obilazio od spartanja,ovaj sa slike 11,7% vlaga, hibrid LG50.479SX sve isto uradjeno u istom intervalu posejano, prinos iznenadjujuce dobar, videcemo na kraju kada sve zavrsimo.

Ovaj sa slike nacureo oko 2100 kg/kj...garant

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
Ove godine Pioniri obecavaju dobre prinose i zdravi su nisu oboleli.Kod nas ima dosta suncokreta u monokulturi i ko je posejao pionir u monokulturi jako zdrav izgledasav zelen kao tvoj
 
Zelen i kod mene, ali praznog zrna strasno. Mislim da LE 99 necu vise sejati. Imam LE 136, ako i on podbaci izbacujem pionir.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Ns hibridi suncokreta šiju pionirove samo tako. Express tehnologija......
Par godina upoređivano. U principu pionir je jedan od lošijih izbora što se suncokreta tiče trenutno....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh