Suncokret 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jest al ako nema energiju klijaja taj sa 10 cm nece nici. Imao licno situaciju

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Obavezno. Ja sam radio sa Imigoldom,a ako su ti problem samo zicari,onda mozes i Semafor,jedna bocica od 50ml na 25kg suncokreta
 
Juce zavrsena setva, danas povaljano kembridz valjkom.
NS Konstantin i Oskar setva na 21,5 pola i 23,5 cm pola , dubina setve 5-6 cm ,predusev kukuruz
djubreno u redove sa NP 16:20, 180 kg/Ha

x6h6wo.jpg
 
Kako ste prosli sa NK Subaro, ja nisam dobio ni vrece? LE 99 dobio na volju, za Subaro kazu da ga bilo u pocetku i jako malo, umesto njega ide LE 113 kojeg takodje cekam, sreca u ovu kisu pa se ne nerviram mnogo :))
 
Danas sejao le 99,skidace sam morao da podesim skoro do pocetka,tj na 6-7 podeok,inace ima po dva semena na jednoj rupi.

Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Kako ste prosli sa NK Subaro, ja nisam dobio ni vrece? LE 99 dobio na volju, za Subaro kazu da ga bilo u pocetku i jako malo, umesto njega ide LE 113 kojeg takodje cekam, sreca u ovu kisu pa se ne nerviram mnogo :))
Razgrabio medju prvima.Sada nema nista samo Kondi.ne secam se ovih par god da je bilo ovako.ni u jednoj polj apoteci ni u zadrugama nema semena suncokreta ni za lek.ni singenta ni pionir samo barolo.vidim i ove god bice suncokret 250 e.tona.
 
I ja danas posejao LE 99,išlo lepo ,dubina oko 5 cm,razmak 26 cm.Vlage ima već na 3cm što me je iznenadilo pored ovolikog vetra.Mada ne bi bilo loše da padne ova kiša što javljaju za utorak.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh