Subvencije za mlečno govedarstvo

Legle pare za 3 kvartal a do kraja meseca i 4 ,da nisu izbori cekali bi ko zna do kada.Ako neplatis struju na vreme oni ti zaracunaju kamatu, ako zakasnis kredit onda dnevna kamata a mi mora da cekamo pa kad bude a kad uplate jos se radujemo ko deca.
 
Ja sam danas tek dobio rešenje za genetsko unapređenje stočarstva( premiju za krave) za 2013. Datum na rešenju 3.02.2014.! Zahtev predat 15.07.2013. Novci će biti verovatno dogodine.
 
Legle pare za 3 kvartal a do kraja meseca i 4 ,da nisu izbori cekali bi ko zna do kada.Ako neplatis struju na vreme oni ti zaracunaju kamatu, ako zakasnis kredit onda dnevna kamata a mi mora da cekamo pa kad bude a kad uplate jos se radujemo ko deca.
Komso,koliko su ti proverene informacije za ovaj cetvrti kvartal? Ukoliko nije rec o ironiji,a nisam stekao takav utisak.
 
Kamo lepe srece da je tako.Nego nisu isplacene ni sve premije iz treceg kvartala,kao ni sve subvencije za umaticena grla.Tako da bice to veliki izdatak za budzet drzave,gledano kako su tekle isplate do sada.Bez obzira na predstojece izbore i namazanost ovdasnjih politikanata.Ali,opet kazem,neka si u pravu na nasu radost.
 
Kao da imaju posmatrace koji nas nadgledaju i kad pocnemo da se davimo i tonemo a oni nam bace trunku spasa u vidu isplate , eh kakav je cudan zivot ,idemo dalje:ppozdrav:.
 
Nazad
Vrh