Subvencije za mlečno govedarstvo

Trebamo nastojati da ih ugasimo jer su to derikoze, paraziti, nista ne rade a oderu nas ko jarce, ti im das podatke kad je koja i sa kojim bikom osemenjena, kad se otelila, koliko mleka daje, ti radis a oni ti uzmu pare.
 
A koliko sam shvatio(po mestu) ti si iz okoline BG, a hoces u okolini Novog Sada (Kac) da maticis krave, pa i mene zanima kako to moze, ja sam iz Prokuplja, a ovi u Nisu nemaju pravo da mi matice goveda, a u Prokuplju me pitaju sta je starije kokoska ili jaje??


Nema to veze odakle je maticna sluzba ,ima kod mene u selu sto matice u bg sprem instuta za stocarstvo vec kako ,a imam u selu kod mene veterinar ima maticnu sluzbu kod kojeg su moje krave.To su oni ucenjivali ne mogu tako ,svoje papire mozes da nosis gde hoces.
 
Ja sam moje obavestio a Vi?...............

1620582_3942169449330_134323743_n.jpg
 
Ma ljudi,ne cimajte se oko toga sto politicari u vreme kampanja hrle ka stalama,tu im je najbliza rodbina i logicno je da dodju po rodbinski blagoslov.Razlikuje ih samo odelo,repati jedni,repati drugi,samo ove pridoslice obesile kravatu na skupa odela.Nego nesto mnogo bitnije,meni nije uplacena premija za treci kvartal 2013 godine.Ima li jos "zaboravljenih",cisto da se solidarisemo.
 
Nisu zemljace ni meni platili treci kvartal,bice da smo mi na jugu bas "zaboravljeni".Nadam se da ce se setiti nas,nas se uvek sete u vreme izbora posle smo "zaboravljeni"
 
Kod nas su isplatili treci kvartal ali mene su odbili zbog greske uprave za trezor pa sam morao da ulozim zalbu.
 
Pa sve lici da cemo mozda i dobiti pare za treci kvartal,ali cetvrti ce,po svemu sudeci,otici na promociju ovih usranih pred izbore.Jedan od kolega na drugom delu foruma iznosi cinjenicu kako su stocari najbolje podrzani od strane drzave,a i sam kaze drzi stoku,izgleda da ne zivimo u istoj drzavi.
 
-Na sajtu min polj pominju subvencije za ovce, krmace, a krave ne pominju niti pominju premiju za mleko dali to znaci da ostaje isto kao prosle godine , imate li vi kakvih informacija.
 
Nazad
Vrh