Subvencije za mlečno govedarstvo

Nz dal iej prava tema,ali odnosi se na stocarstvo. Pre 5 dana nam je crko jedan bik,oko 350-400kg. E sada ovako,podneli smo subvencijeza tov junadi i dobili smo pare. Muci me sledece,ada predamo junadi u klanicu,po papirima ce faliti 1 komad,dali ce biti nekih komplikacija u vezi sa tim?? Jel imao neko slican problem??
 
Imam nezvanicnu informaciju da bi do kraja ove nedelje trebale poceti isplate premije za predato mleko i to za prvi kvartal 2013.
 
To bi me obradovalo. Taman da dodje da se spremi sta treba da se uradi silaza,a da se ne misli,volim ranije spremiti i da ne mislim kad dodje vreme da se radi sta,kako i odakle.
 
Videćemo šta će biti.Potpisali smo za drugi kvartal a još ni prvi nismo dobili.Možda će oba od jednom uplatiti.
 
ja nisam dobio premiju za prvi kvartal, a imamo informaciju da je mlekar dobio pare na racun....ali je pravio svadbu i izgleda da je bilo veselje za sve pare (nase pare) u svakom slucaju nama nista ni za prvi kvartal jos...
 
Zovit sutra upravu u Sapcu i videcete da ce vam reci da su uplatili jos proslog utorka, e sad ko laze neznam ,i min polj je rekao jos od kad da je isplatio sva dugovanja prema poljoprivrednicima ali ti novci nisu jos doprli do nas.
 
dajte neki broj da zovem tu upravu u sapcu? I Sta da ih pitam ako se neko od tih kancelariskih pacova javi,ja sam taj i taj gde su moje subvencije?
 
Ne mogu svi lagati.Jednostavno nije novac uplaćen od strane ministarstva kao i subvencije.Prosto rečeno BANKROT države samo ne sme da se objavi.
 
Nazad
Vrh