Subvencije za mlečno govedarstvo

Ta mante se ti novaca stace vam potrosicete ih i onda opet nemate, ovako novci su na sigurno cuva ih nas ministar pa kad nam zafali dace oni i sakom i kapom. Obecanja i pusta obecanja slusao sam i sve se kao nadam bice subvencija da prehranim zito,e onda reko bice da kupim naftu,seme djubre,otrove a ono nista e sad rekoh sebi nemoj se sekirati bice sigurno za manile za baliranje slame a ako zajebu i tad e onda ce sigurno biti za siliranje ili branje a za oranje sigurno, i mi radimo cutimo i radimo e vala ce biti novaca za jedan ak47 pa kad raspalim ali kad bi nas vise kupili ove poljoprivredne alatke e onda ne bi ova drzava zajebavala seljake, radnike i sve ostale.
 
Eh kad bi za ovu poruku mogao da dam 100 pohvala i zahvalnica.Samo ovo "seljak" malo prilagodi i malo drugacije terminisi.Dosta nas vredjaju svi zivi,pa da se ne vredjamo i mi sami sebe.
 
Zvali me iz moje maticne sluzbe da provere da li su mi legle pare za IV kvartal 2012.Rekoh- nisu jos.Pa kaze-vecini je uplaceno,najkasnije do kraja meseca ce uplatiti i tebi.Hvala,rekoh,na obavestenju.A zinulo im d..e za pare cimaju me samo da vide zasto im ne donosim "harac",jer pola "haraca" placamo u vreme podnosenja zahteva,a drugu polovinu nakon uplate.Svi se zakacili seljaku na ledja i samo cekaju da cim on uzme koji dinar odmah mu raznorazne haraclije otmu dobar deo.
 
Nama jos nisu isplacene subvencije za krave muzare za 2012.Jel mogu ostali clanovi da mi kazu kakva je situacija kod njih?
 
@Markonator
Za koji deo 2012god. pitas?Meni je isplaceno predato u prvoj polovini godine,a cekam isplatu za predate zahteve krajem godine.
 
Krenule su i te isplate predatih zahteva kasnije.Neki su se i oglasavali da su vec primili.Evo ja rekoh da imam najava da cu ubrzo biti isplacen.Ali ovde definitivno nema ni pravila ni reda oko isplate.
 
Ovi iz moje matične službe mi rekoše da će sve iz trećeg i četvrtog kvartala biti isplaćeno do 30. juna.Sad koliko je to istina, videćemo, ima još 10ak dana...
 
Danas sam podigao subvenciju za treci kvartal,verovatno.Imam jos jednu iz decembra i za nju mi nije uplaceno.A i meni je receno iz maticne sluzbe da ce sve biti zajedno isplaceno vezano za prijave iz druge polovine 2012 god.
 
Nazad
Vrh