Subvencije za mlečno govedarstvo

ako mozes odgovori mi ; kad si predao zahtev za subvencije po grlu,dali je to bilo u julu ili u novembru
predao zahtev u julu

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

Niste napisali koje su mlekare u pitanju jer ste vas dvojica iz Banata a kolega je iz Srbije tako da privatne mlekare odpadaju a favorit je imlek mozda gresim.
Mlekoprodukt Zrenjanin
 
Sutra je skupstina Centalne asocijacije proizvodjaca mleka Vojvodine u master centru Novom Sadu gde ce se sve izneti i reci sta je dogovoreno sa ministarstvom,mada mozda i veceras mi stigne informacija od clana upravnog odbora asocijacije koji je prisustvovao pregovorima sa ministarstvom pa ako budem imao informacije neke objavicu ih ovde..
 
Upravo sam dobio informaciju da je drzava uplatila mlekari Granice premiju za poslednji kvartal tako da mozemo ocekivati uplatu ako ne danas onda od ponedeljka.
 
Za te kasnije prijave,mislim da obrada ide takodje kasnije.Sto znaci da ce i naplata biti ko zna kad,s obzirom da para u budzetu uvek manjka.Imam i ja dva grla iz druge polovine godine i eto cekam.
 
U maticnoj sluzbi mi rekli jos pre mesec dana da su prihvatili zahtev za sva tri grla koja imam.Jbg i ja bih voleo da sam imao 4 grla u junu pa da sam vec dobio pare,a ovako sve nesto nakaradno rade.
 
Данас сам био код комшије и он ме убеђује да сви који имају краве без обзира дали су уматичене или не имају право на субвенцију , ја му кажем да не знам ништа о томе, а шта ви кажете на ово.
 
Данас сам био код комшије и он ме убеђује да сви који имају краве без обзира дали су уматичене или не имају право на субвенцију , ја му кажем да не знам ништа о томе, а шта ви кажете на ово.

Kratko-nije tačno.
 
Zna li neko jel doslo do nekih promena u kolicini mleka iznetog za jedan kvartal da bi se ostvarilo pravo na premiju?
Pitam zato jer mi jutros iz mlekare stiglo da potpisem zahtev za prvi kvartal ove godine ,iako sam izneo samo 2450l.
 
Zna li neko jel doslo do nekih promena u kolicini mleka iznetog za jedan kvartal da bi se ostvarilo pravo na premiju?
Pitam zato jer mi jutros iz mlekare stiglo da potpisem zahtev za prvi kvartal ove godine ,iako sam izneo samo 2450l.

3000 litra treba minimum po kvartalu,da bi ostvario premiju

- - - - - - - - - -

3000 litra treba minimum po kvartalu,da bi ostvario premiju
evo pravilnik sa sajta ministarstva

http://www.mpt.gov.rs/postavljen/125/Правилник.pdf
 
Hvala za pravilnik , ali za taj znam i citao sam ga , zato sam se i iznenadio sto je dosao zahtev za potpisivanje jer znam da u ovom kvartalu iz objektivnih razloga nisam izneo dovoljno mleka.
Cak ima ljudi na spisku sa samo 1700l.
 
Nazad
Vrh