Subvencije za mlečno govedarstvo

Kod mene jos nista zovem ove u sabcu pa javljama su mi rekli

- - - - - - - - - -

Dobio sam ove u sabcu dao sam broj svog predmeta i rekli su mi da nije jos uvek obradjen i da ce biti uspeh ako obrade predmete do 15 februara i da tada pozovem
 
Poslednja izmena:
Danas sam ih zvao nema nista od drugog i treceg kvartala mogu da se zalim upravi za vodovod,zato sto je gazdinstvo na caletu a krave na meni ostale dok sam ja bio nosilac gazdinstva.Za ovu godinu sam sve resio i preveo na caleta tako da ce za prvi kvartal ove godine biti sve ok jbg
 
zvao danas sabac za subvencije po umaticenom grlu,kazu mi u najboljem slucaju isplata krajem februara!!!!!!pa ljudi moji oni nisu normalni,u ovakvoj godini ovo da nam rade stvarno nema smisla..::lose::
 
Kad si podneo zahtev za subvencije ?
Sta je onda u najgorem slucaju kad je u najboljem kraj februara...
 
Predmet mi je obradjen 17.decembra medjutim posto mi nije isplaceno do zatvaranja trezora,predmet se PONOVO vraca kod njih i obradjuje tek po ponovnom otvaranju trezora sta god to znacilo i tek od tada kad se obradi za 10-15dana isplata,ma vuku nas za nos pa to ti je..sjasi kurta da uzjasi murta.
 
Ja nisam dobio premiju za mleko iz razloga sto je otac nosilac,a ja clan gazdinstva a krave su na meni(ne u pravom smislu te reci:haha:)Za 2012 2 i 3 kvartal ja im kazem pa kakve veze ima to kad nam je isti broj gazdinstva kaze ona meni u Sabcu tako je u zakonu i ko te j..e malte ne tako sad sam sve prebacio na oca e sad sta ce biti videcemo ..........
 
Sada traže obavezno davanje Zeolita (mlekare izdale naredbu)-e sad koliko će nas to koštati.
 
ja svojim kravama ubacujem minazel u stocnu hranu od oktobra... Niko iz mlekare ne govori nista o sadrzaju tog afla beta giga mega toksina... Inace ima li neko informaciju o isplati subvencija za umaticena grla za podrucje krusevca,ne mogu da dobijem sabac vec par dana...
 
ja svojim kravama ubacujem minazel u stocnu hranu od oktobra... Niko iz mlekare ne govori nista o sadrzaju tog afla beta giga mega toksina... Inace ima li neko informaciju o isplati subvencija za umaticena grla za podrucje krusevca,ne mogu da dobijem sabac vec par dana...

Mi ćemo dobijati od mlekare ( pod moranje),cena je 1200 din od 20kg i to će nam se odbijati.Ne znam u kojoj količini se daje po kravi.
 
ja sam placao oko 2000 za 25kg minazela D+ taj su mi preporucili za preventivu od mikrotoksina u silazi, zbog suse i vodio sam se politikom bolje spreciti....

- - - - - - - - - -

sad sam dosao iz banke i nema uplate...bice para kad na vrbi rodi grozdje,taman da platim radnike za berbu istog
 
kako ste vi ovo u vezi sa kukuruzom razumeli,oce bit pozajmica ili ce se davati samo ovima sto imaju problem sa aflatoksinom?
 
14) подстицаје за краве дојиље у износу од 20.000 динара по грлу
Sta znaci ovo,nije podsticaj za kvalitetne mlecne krave,vec?
 
Nazad
Vrh