Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Nisam pratio na času pa ne znam dali je neko pitao kako se upisuje jmbg pored parcele u katastru, pošto mi dve parcele nisu prošle a to sam tek sada primetio.

Не мора да се уписује ЈМБГ у катастру, потребно је да изабереш Није уређено у катастру када додајеш парцелу, затим унесеш број парцеле, и аутоматски ће попунити податке о површини парцеле и површини удела. Ако није аутоматски попуњено, унеси те податке из еКатастра. На крају, у сваком случају, додајеш извод из еКатастра о коме је причано на претходних неколико страна. Парцела ће некад бити одмах додата а некад ће бити на верификацији.

Понављам, није уоште потребно уносити ЈМБГ у катастар, лако се може додати парцела без ЈМБГ-а власника.
 
I ja sam brisao taj xml. I sve je prošlo ok.

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Sad kad sam dodao tu sliku na postojece parcele koje cekaju verifikaciju jel tehnicki njima stogne obavestenje da je dodat neki prilog?
U prevodu kako oni znaju da smo dodali po sliku.
 
Ako se oni na jedan isti predmet budu vracali po 5-6 puta nece biti gotovo do leta. I drugo. Da su se ljudi toliko angazovali i raspitivali o protestima kao sto sada pisu o subvencijama ni Francuzi i Nemci nam ne bi bili ravni.
 
Da li svi dobiju to odricanje od žalbe ili samo oni koji su se nešto žalili?

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
A dali treba da se odreknemo pravo žalbe i na rešenja za refakciju goriva? Pošto rešenje stiglo pre 2 nedelje a para nema....
@bikacan svi.
Na svako rešenje postoji rok od 15 dana za žalbu. Tek onda postaje pravosnažno. Naravno ako se niko nije žalio....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Da li svi dobiju to odricanje od žalbe ili samo oni koji su se nešto žalili?

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
To je počelo još od Prošle godine.


Da svi će dobiti tu Izjavu da se odriču na pravo na žalbu (Vaše je da kažete da sam saglasan ili nisam saglasan)


 
Ako se oni na jedan isti predmet budu vracali po 5-6 puta nece biti gotovo do leta. I drugo. Da su se ljudi toliko angazovali i raspitivali o protestima kao sto sada pisu o subvencijama ni Francuzi i Nemci nam ne bi bili ravni.
Pa nećete vi dodavati 5 ili 6 fajlova već samo dva eventualno tri (Ugovor, Izvod i Rešenje) i to je to. Ako nešto ne valja pisaće vam šta trebate da dostavite.
 
Ljudi malo sale😂
Stigla je poruka iz banke ali u vezi odrzavanje mesecno racuna😂🙈
Nije jos nista leglo a nisam predao medju prvima vec tamo od 10.02 i imam da predam jos za 2 gazdinstva jedan cu ovih dana a drugi cekam neke parcele da mi prolaze.
A inace imam za subvencije za mehanizaciju iz 2023 i pise da je poslat na isplatu sa valutom 7.03
 
A dali treba da se odreknemo pravo žalbe i na rešenja za refakciju goriva? Pošto rešenje stiglo pre 2 nedelje a para nema....
@bikacan svi.
Na svako rešenje postoji rok od 15 dana za žalbu. Tek onda postaje pravosnažno. Naravno ako se niko nije žalio....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Koliko znam ne (Pozovite one brojeve pa im recite da ste dobili rešenje za refakciju ali vam nije ništa isplaćeno).
 
Nazad
Vrh