Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Koje crno plaćanje. Podneli smo zahtev 01.02 i jos uvek stoji ,,primljen,, . Ne znam da je nekome prosao celu obradu?
 
Danas mi stiglo 8 poruka u e-sanduče od bla,bla,bla agrarna plaćanja. Pomislio subvencije, kad ono refakcija za 40 lit dizela koje sam exsperimentalno prijavio....
Znači 8 istih poruka.....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Jedna mi parcela vec mesec dana ceka proveru registratora,pisao im tri puta,ni odgovora ni pomaka u resavanju.Jebao ih e- agrar,napravljeno umesto da pomaze ono jos vise odugovlaci i odmaze.Ja sam znao odmah sta im je cilj pa makar i m2 ljudima da uskrate.Koji su to mafijasi i prevaranti.Receno za gorivo posle dve nedelje se resava,evo tri racuna proslo vise od mesec dana nista.Samo salju resenja u sanduce ali isplata nista.Koja prevara,koji lazovi sede i zajebavaju narod
 
Hteli smo život na klik, i to mora da boli, jako me plaši ta elektronska zajebancija, niko ne ostavlja pisani trag ili retko, šta ako se ovima iz AT-i sektora digne ona stvar i nešto im nije po volji (a do nekog zasićenja će kad-tad doći kao u svemu) kao i mi poljoprivrednici pa počnu da protestuju, sigurno neće na ulice ići, pa kad oni počnu da klikću i onda game over, ne znam, možda sam glup i zaostao (jer me to uopšte ne zanima tojest samo koliko moram) ali postali smo mnogo zavisni (gore od droge), nezainteresovani za bilo šta drugo (a ima jako puno bitnijih stvari u životu da se reši koje klik ne može) tračarenje i to nas polako razara kao rak.Nisam protiv napretka ali ovo i ovaj vid života nas polako uništava kao zajednicu, pojedinca ali no.
 
Не може се зауставити технолошки прогрес сад колико ће нам бити све то од користи остаје да видимо .Зоупотребе ће свакако бити у то не треба сумњати
 
Imam pitanje u vezi jedne parcele za koju sam tražio subvencije. Parcela ima svoj broj i pod istim brojem je podeljena na njivu I. klase, II. klase i pašnjak III. klase. Ako sam dobro shvatio, ja mogu predati zahtev za površine njiva I. i II. klase i moram odbiti površinu pašnjaka jer na pašnjak ne daju subvencije? Inače na celoj parceli je zasejana pšenica.

pašnjak, njiva
 
Poslednja izmena:
Odes na google i kucas mapa sa parcelama i nadjes tu parcelu,ako je obradjujes celu,nema veze dali je pasnjak ili 1,2,3 klasa,njima je najbitnije dali se radi ta njiva ili ne i koliko

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Pa i ja koristim sve preko telefona,placanja,transakcije i ostalo bez provizije i cekanja u redu.Medjutim,ovo je realno golo sra*e jer ako su vec prepisivali od slovenaca,kod njih to savrseno funkcionise,ovo ovde je nula(0).I onda kad kazu sve je uprosceno da se brze resava u praksi je to mnogo komplikovanije.Mogu zamisliti koliko ce ljudi reci ma jbt.se i vi i vas e-agrar
 
To je zato sto je 90% poljoprivrednika "elektronski nepismeno" pa se ne mogu snaci nista.U principu sistem e-agrara je prost samo jos da se oni uhodaju i da to malo zazivi.Jbg sve sto je novo treba vreme da se razradi. Mislim da ce za par godina to sasvim ok funkcionisati. I meni je ovo daleko lakse nego one jebate po trezoru i ostalo.
 
Nazad
Vrh