Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Toliko truda i frke da pokrenemo e agrar problema hiljada ali aj ucinili sve sta treba u nadi da cemo funkcinisati ko normalni ljudi a ono zajebancija gore nego ikad samo obecanja, ima para bice para a para nigde bitno je da njima plata redovno legne i nama stigne porez na vreme a ostalo ko jebe seljaka a kad bolje razmislim i treba da nas jebu kad im se moze.
 
To isti odgovor te ceka kao i kad zoves,zvao sam pa uzeli podatke i kontakt i kao javice vam se neko,kad ono prc niko,pisao mail pa slao sve podatke i kontakt i dobio odgovor da je prisledjeno dalje i da ce me neko kontaktirati

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
To isti odgovor te ceka kao i kad zoves,zvao sam pa uzeli podatke i kontakt i kao javice vam se neko,kad ono prc niko,pisao mail pa slao sve podatke i kontakt i dobio odgovor da je prisledjeno dalje i da ce me neko kontaktirati

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Sve isto i kod mene ,kao da sam ja pisao 😒
 
Ја синоћ пошаљем меил и јутрос стигне одговор, проблем је у очевој парцели треба да је обришем и поново унесем и биће освежен захтев.
Свака им част на ажурности! 👍
 
Сад настаје драматургија избришем очеву парцелу и да је поново упишемо траже ми његову сагласност иако је он члан мог пољопривредног газдинства још од 2006 године? Сада ништа не разумем???
 
Popunis saglasnost i prilozis. Tako mora za svaku parcelu clana koja se dodaje.
Сад настаје драматургија избришем очеву парцелу и да је поново упишемо траже ми његову сагласност иако је он члан мог пољопривредног газдинства још од 2006 године? Сада ништа не разумем???
 
Ne znam da li je dostupna statistika,koliko domaćinstava nije podnelo zahtev preko E-agrara.Da li je to državi ,tj.lopovima čista zarada.Zato i zajebavaju sa dopunama,amandmanima,revizijama...
 
Да али та парцела је у мом газдинству одавно већ и на њу сам остваривао субвенције. Али ако то, кочи направићу и ту сагласност.
Obrisao si je i sada je ubacuješ kao novu (tako sistem prepoznaje). Mnogi su imali taj slučaj.
 
Da li su nekom uvažili ugovor bez overe kod notara?
Imam neku zemlju u zakupu od ženine sestre pa bi je "legalizovao" ali ne možemo kod notara na potpis.
 
Treba da ugasim gazdinstvo coveku koji nam je dao zemlju u zakup. Sta da radim? Da njegovo gazdinstvo stavim u pasivni status ili da ga brisem sa e agrara? Napravicemo ugovore i overiti kod notara, e sad on je dobio subvencije oba puta po 9000, ja nisam. Koji je rok za prijavu da se dobiju subvencije sledeće godine?
 
Treba da ugasim gazdinstvo coveku koji nam je dao zemlju u zakup. Sta da radim? Da njegovo gazdinstvo stavim u pasivni status ili da ga brisem sa e agrara? Napravicemo ugovore i overiti kod notara, e sad on je dobio subvencije oba puta po 9000, ja nisam. Koji je rok za prijavu da se dobiju subvencije sledeće godine?
mislim da treba samo da brises njive iz njegovog gazdinstva koje si uzeo u zakup,ako ostaje mu manje od 0.5 ha, mislim da ce mu gazdinstvo otici u pasivu. Do ove godine rok je bio do kraja septembra,ove su to izmenili . Pitaj u PSSS ako oni nesto znaju.
 
Сад настаје драматургија избришем очеву парцелу и да је поново упишемо траже ми његову сагласност иако је он члан мог пољопривредног газдинства још од 2006 године? Сада ништа не разумем???
popunis prilog 5,izjava i prilozis.Proveri na e- katastru da li je povrsina koja je prijavljena 2006 i povrsina sada ista,ako odstupa i 1 kvadrat prave problem.
 
Управо одрађено сада ћемо видети какав нам је статус. Предпостављав да је проблем настао јер та табла је негде 2013-14 ушла у наш посед, али ја сам уредно добијао субвенције на њу. И стојало је да је моје власништво па предпостављав и да је то био проблем.
 
Nazad
Vrh