Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Al ja necu da stedim a nedaju mi pare. Da je barem ko i za porez,odmah kamatu racunaju pa se nebi bunio

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Pa zato ti i ne daju.Sad daju samo onima koji štede.Moraš biti fleksibilan.Taman sad dobiješ dobre novce za ječam ili žito i onda subvencije kad budu.Pa ja ni za kovid pomoć za krave nisam dobio.Zaturili spisak i nismo u planu za isplatu.Mene prvog izvuku samo kad treba u rezervu da se ide.
 
Zorane,nemam ni zito ni jecam,a vojna vezba ili raspored me nikad ne zaobilazi. Jednon nisam otisao po raspored pa stigla kazna 50000din

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Većinom se isti ljudi javljaju na ovu temu...
Ili smo mi siromasi pa nam treba ili mnogo kukamo....ili nemamo strpljenja kako bi ovi iz ministarstva rekli...samo bi video njih kad im plata ne legne na vreme
 
Danas je tačno mesec dana kako sam na moj upit o verifikaciji parcele i statusu zahteva za subvencije dobio odgovor na mail da se strpim još malo jer su pretrpani velikim brojem zahteva. Eto, strpio sam se mesec dana, ne znam koliko oni smatraju da je "još malo"?
Uzgred, parcela i dalje nije verifikovana, a status zahteva za subvencije je i dalje "u radu".
 
Suprugi status zahteva poslat na isplatu stoji od 28 aprila i dan danas nista uplaceno, zvala info centar gospodo sve je u redu samo strpljenja bice isplaceno
 
Zar nije rok mesec dana da moraju da izplate posle donošenja rešenja?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
Ne ,dobio sam prvu turu i stajalo je status- placen iznos 40000,a sad stoji isto status placen,a iznos 80000,a pare nisu legle za drugih 9000 po ha
 
Ako nekome jos nisu isplatili prvi deo od 9000 subvencija , a sve njive su im bez problema trouglica zutih crvenih , proverite slike licne karte ,takodje i mobilni telefon dodajte .. Sad se setih jednom komsiji nisu uplatili , obicno kada sam obnavljao gazdinstvo svima sam dodao licne karte ,njemu ja nisam pravio obnovu i nije bila dodata licna karta , cim smo dodali licnu kartu nakon 6-7 dana legle pare , mozda to ima veze sa tim ..
 
Nazad
Vrh