Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Kod mene nikakvih promena nema, u eAgraru i dalje nije verifikovana jedna parcela, a status zahteva za subvencije je i dalje "u radu".

Ne mogu da tvrdim jer nisam slušao sa pažnjom (dok nešto radim volim da u pozadini pustim radio program), ali čini mi se da sam čuo u današnjim vestima na Radio Beogradu u 17h da je neko izjavio da u kasi imamo 5 milijardi (čega ?) i da možemo da izmirujemo sve obaveze. Uz još jednu ogradu ako nisam dobro razumeo vest, znam samo da sam ih sočno opsovao i zapitao se što mi ne isplate subvencije kad imaju lovu...
 
Бојим се да ће бити као и са кредитима што је било наплате обраде кредита, многи су ушли у процес и изгубили.
 
Jeste Dukej to je izjavio onaj Mali kod koga su sve pare. Rekao da je budzet stabilan i da ima tih 5 milijardi. A to moze tako i da bude kada se ne izmiruju obaveze. Ja sam rekao da bi meni uvek novcanik bio pun kada ne bih izmirivao svoje obaveze (ili ih placao povremeno) ali da nemam nikakve kazne i kamate. Ali njima se moze jer su drzava.
 
Da li ste ih potražili i angažovali ili čekate da vas oni potraže i ponude vam svoje usluge ?
 
Razgovarajte sa njima, a i nekim drugim advokatima. Moje iskustvo je da neki advokati ne udaraju na državu (ne smeju), a neki bez problema i vrlo efikasno
 
Nazad
Vrh