Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Sa kim da razgovaramo kad ni ne znamo koji su.
Samo sedi kući, sigurno će oni tebe pronaći.
Izvini što sam sarkastičan ali niko drugi ne može uraditi za tebe. Pokreni se, traži, razgovaraj, razmišljaj.
Ja sam uradio za sebe
 
Prijatelju.Da nisi malo preterao sa tim tvojim-sve može ako se hoće.Neko će pomisliti da si ti svemoguć. ili se samo hvališ.Ne znam da li poznaješ tematiku ratnih dnevnica i koliko to traje.Ja sam u toj organizaciji kao i ti na protestima.I sad kada bi ti ja pisao-što nisi uradio ovo, ono a ti si ona zadnja rupa na svirali kao i ja-tamo neki kapetančić koga niko nit pita nit zareziva.
 
Svemogući su oni koji tako rade.
Postoji put da se dođe do cilja ali on mora da se pređe, neće cilj da dođe nama.
Da li su presude pravosnažne ? Ako jesu, traži se izvršenje i tačka. Osim ako ne postoji leks specijalis ili možda neka druga prevara.
 
Svemogući su oni koji tako rade.
Postoji put da se dođe do cilja ali on mora da se pređe, neće cilj da dođe nama.
Da li su presude pravosnažne ? Ako jesu, traži se izvršenje i tačka. Osim ako ne postoji leks specijalis ili možda neka druga prevara.
Znači do cilja se mora ići.Ne znam što neće on da dođe do nas.Baš ima logike.
Naravno da je pravosnažna i da je neko stavio šape na isplatu.Bilo je reči da će se ići na kompenzaciju plaćanja struje a jedan deo u novcu.
I vi ste na protestima krvavo izvojevali pobedu a ljudi se žale da se sporazum ne poštuje.Umesto da dođete do cilja,sklonili ste se da vođa može da drži miting.Nije sve crno-belo.
 
Од 08.04 стоји у раду, па ажурирано па стојао датум ажурирања недељу дана и сада опет стоји у ради и датум 08.04. Што, каже Паор ко је добио добио је, више среће догодине.
 
Kod mene nikakvih promena nema, u eAgraru i dalje nije verifikovana jedna parcela, a status zahteva za subvencije je i dalje "u radu".

Ne mogu da tvrdim jer nisam slušao sa pažnjom (dok nešto radim volim da u pozadini pustim radio program), ali čini mi se da sam čuo u današnjim vestima na Radio Beogradu u 17h da je neko izjavio da u kasi imamo 5 milijardi (čega ?) i da možemo da izmirujemo sve obaveze. Uz još jednu ogradu ako nisam dobro razumeo vest, znam samo da sam ih sočno opsovao i zapitao se što mi ne isplate subvencije kad imaju lovu...
Izjavio je kospodin predsednik ,ali je zaboravio na subvencije. Ministarku sramota da ga podseti ona zena seta samo gleda kako će prsa da izbaci.
 
Znači do cilja se mora ići.Ne znam što neće on da dođe do nas.Baš ima logike.
Naravno da je pravosnažna i da je neko stavio šape na isplatu.Bilo je reči da će se ići na kompenzaciju plaćanja struje a jedan deo u novcu.
I vi ste na protestima krvavo izvojevali pobedu a ljudi se žale da se sporazum ne poštuje.Umesto da dođete do cilja,sklonili ste se da vođa može da drži miting.Nije sve crno-belo.
Gade mi se ljudi koji kritikuju ljude u Pančevu koji su se borili do zadnjeg momenta dok nije došla mehanizacija, kornjače i batinaši, a sami su sedeli kući. Ja se ne bi sklonio ali ne krivim one koji su se sklonili.
Zaista ne želim i ne mogu da se bavim rešavanjem tuđih problema. Na meni je bilo da prenesem moje iskustvo kao ideju.
 
A nas kritikuješ što ne možemo da naplatimo ratne dnevnice a držiš predavanje kako ne znamo da od države uzmemo još mnogo krvavije pare (pri tom ne mislim na mene)-to ti se ne gadi.I još nešto-šta ti imaš sa Pančevom.Šta sam ja tu slagao,samo što sam ja napisao a drugi ne smeju da napišu istinu.Znam da im nije bilo sve jedno ali na žalost tako je ispalo.Ti se ne bi sklonio.Hvalte me usta,sad ću vas poderati.Vidiš,ja bih isto postupio kao oni i ne kritikujem ih nego samo stavljam činjenice na pravo mesto.Ne kritikuju se oni nego pregovarači.I da Vučko namerno nije dozvolio proteste sutra bi bile blokade.Pogledaj kako stručno razvodnjava proteste u Beogradu-tako je uradio i sa protestima poljoprivrednika.
 
A nas kritikuješ što ne možemo da naplatimo ratne dnevnice a držiš predavanje kako ne znamo da od države uzmemo još mnogo krvavije pare (pri tom ne mislim na mene)-to ti se ne gadi.I još nešto-šta ti imaš sa Pančevom.Šta sam ja tu slagao,samo što sam ja napisao a drugi ne smeju da napišu istinu.Znam da im nije bilo sve jedno ali na žalost tako je ispalo.Ti se ne bi sklonio.Hvalte me usta,sad ću vas poderati.Vidiš,ja bih isto postupio kao oni i ne kritikujem ih nego samo stavljam činjenice na pravo mesto.Ne kritikuju se oni nego pregovarači.I da Vučko namerno nije dozvolio proteste sutra bi bile blokade.Pogledaj kako stručno razvodnjava proteste u Beogradu-tako je uradio i sa protestima poljoprivrednika.
Da je bilo 1000 traktora i 3000 ljudi niti bi se ljudi sklonili niti bi batinaši došli..
 
Predsednik je predsednik pa da je i predsednik Đibutija raskrčili bi mu put taman da je bilo ko na putu i bez obzira koliko ih je. Jer srazmerno demonsrantima ide i količina policije.
 
Da je bilo 1000 traktora i 3000 ljudi niti bi se ljudi sklonili niti bi batinaši došli..
Pa zato i nije bilo toliko traktora i ljudi.Misliš da bi dozvolili toliku tehniku i ljudstvo.Znaju da im ne preti nikakva opasnost i u skladu sa tim su se ponašali.Organizatori su sigurno znali za miting i da se moraju skloniti do pomenutog datuma.
 
Vidi se da je vrsaj u toku ,pare cure,pa tema zamrla nikom ne trebaju subvencije. Mada do setve je daleko pa stice
 
Skoro cela nedelja prosla a tu niko nije napisao da je dobio

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Od nekih 10ak gazdinstava sto sam podnosio ljudima prijave ,niko nije dobio drugih 9000 ..Takodje nema promena ni u subvencijama za umaticene krave
 
Полако људи шта вам је у току су годишњи одмори, боловања, курцобоља или ти болење кур.ца. Тамо у октобру ће почети са исплатама и таман ће нам те паре лепо, лећи за јесењу сетву.
 
Nazad
Vrh