Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Cvele ovo sto sad pises da nije tuzno, bilo bi smesno.
Odmah se setim Micka i njegove Mice Ubice.
 
Ako nekome jos nisu isplatili prvi deo od 9000 subvencija , a sve njive su im bez problema trouglica zutih crvenih , proverite slike licne karte ,takodje i mobilni telefon dodajte .. Sad se setih jednom komsiji nisu uplatili , obicno kada sam obnavljao gazdinstvo svima sam dodao licne karte ,njemu ja nisam pravio obnovu i nije bila dodata licna karta , cim smo dodali licnu kartu nakon 6-7 dana legle pare , mozda to ima veze sa tim ..
Ubacili smo sve ali 12.07 će 90 dana kako smo predali zahtev,55 dana je bio primljen a sad samo uradu. Ministarka jedna lazljivica.
 
Meni su uplacene subvencije po ha...18000 din...zahtev poslat 9.06.2023. god. Novac je uplacen 28.06.2023 ali zbog promene banke CA=RWA nisam dobio sms tako da sam tek prekjuce video uplatu. Znaci nema pravila i uplacuje se po nekom modelu njima znanom!
 
Ako nekome jos nisu isplatili prvi deo od 9000 subvencija , a sve njive su im bez problema trouglica zutih crvenih , proverite slike licne karte ,takodje i mobilni telefon dodajte .. Sad se setih jednom komsiji nisu uplatili , obicno kada sam obnavljao gazdinstvo svima sam dodao licne karte ,njemu ja nisam pravio obnovu i nije bila dodata licna karta , cim smo dodali licnu kartu nakon 6-7 dana legle pare , mozda to ima veze sa tim ..
Svašta
 
Nemaju novca u budžetu,to sto ima koriste selektivno, dogovor sa poljoprivrednicima je i onako bio kombinacija,pola stvari (75%) od onoga što smo tražili po zahtevu nisu ispunili.sad trenutno malo mazu ocl oko maline i oko cene žita u otkupu.
Uglavnom subvencije za 2023 po tom od 18k ce isplatiti do kraja tekuće godine i to im je okej.
A i svim poljoprivrednim proizvođačima jer i onako nista vise nije važno
 
I drugar jedan isto ima problem pise mu uradu ,onako izbledelo .. A kad hocemo nov izmenjen zahtev podneti odbije mu hektar nzm sta da radimo ..
proveri za tu parcelu da li se slaze u potpunosti stanje u katastru (broj parcele ,udeo u parceli itd) sa onim sto je navedeno u erpg.eagraru'Proveru mozes odraditi na e katasrar nepokretnost javni pristup. Ako ima nekih razlika moras uraditi promenu na stanje iz katastra pa onda pokusati izmenu za podsticaje.
 
A da li još nekome stoji samo "primljen" već 3 meseca?

Послато са SM-G996B помоћу Тапатока
 
18.000din mi je uračunato, tako da kontam da će pustiti sve odjednom, ako uopšte i bude

Послато са SM-G996B помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh