Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Mene zanima mnogo dal ova ministarka zaista toliko nema pojma o materiji, kako je i šta bilo ranijih godina i slično, ili se samo mnoooogo pravi blesava


P. S. legenda kaže da su najviše isplaćeni ovi iz okoline Alibunara, Lokve specijalno, svi po 18k (neki i 19)!
 
Mene zanima mnogo dal ova ministarka zaista toliko nema pojma o materiji, kako je i šta bilo ranijih godina i slično, ili se samo mnoooogo pravi blesava


P. S. legenda kaže da su najviše isplaćeni ovi iz okoline Alibunara, Lokve specijalno, svi po 18k (neki i 19)!
Verovatno ne znas da su politicki veoma mocni i zato ne treba nista da te cudi
 
Verovatno ne znas da su politicki veoma mocni i zato ne treba nista da te cudi
Zanimljivo da oduvek smo bili protiv vlasti da su nas prozvali i kao Panicevo selo, jedino kod nas se desilo da 95% budu za opoziciju a opozicija gubi izbore.
Eeee, tocak se okretao pa ljudi kao i svuda su poblesavili tako da sada naj jaci nam je mister balavi shonja!
 
Ljudi moji pa ovo je strasno. Dobijem poziv da prisustvujem sastanku sa ministarkom u obliznjem selu. Hajde pristanem ja da sednem za sto da malo prodiskutujem. Posto su svi nesto kao poplaseni stidljivi meni pripadne cast da sednem preko puta nje. Otvorim ja diskusiju da je sistem truo i da se mora raditi ozbiljna rekonstrucija. Kao odgovor na to dobio sam da je E agrar resenje i spas za sve,a dok ona prica (a ona drzi govor kako sve behara i sve cveta) ne smes ni slucajno da je prekines i argumentujes nego moras da pustis da ona isprica i naravno vesto izbegne odgovor na pitanje tj ne kaze ti nista a prica 10-15 minuta. I naravno ja ne dozvoljavajuci da mi vredja inteligenciju pokusavam da je prekinem argumentima kako E agrar jeste dobra stvar al ida su se ljudi samo preselili iz trezora gde si nosio papir u PS gde ti oni to u e obliku urade onda ulecu rezimski postavljeni "poljoprivrednici" koji krecu da napadju mene i prekidaju moje neugodne argumente i pitanja. A ovi ostali svi cute kao mule niko rec da kaze... evo vratio sam se iznerviran i psihicki nestabilan...
 
Evo dodje mi da se obesim. Ako si kriticki nastrojen kao ja sto sam bio ne dozvoljavaju ti ni da zavrsis pitanje ili izlaganje koje si zapoceo. Za medije nisam hteo da dajem izjavio jer nece pustiti to sto cu reci a i bice kontra diktorno od ovih sto hvale.
A kad mi je rekla kako evo drzava je super jer je izasla sa jos dodatnih 9k po ha kako je to njena zasluga sto ce biti jos tih dodatnih 9k e tad sam hteo da ustanem i napustim. Nije mi bilo dozvoljeno da je pitam a ko se i na koji nacin izborio za tih dodatnih 9k...
 
Nije istina,to je postao model ponasanja poslednjih 10godina ,da svako drugacije misljenje nije tema za dijalog vec samo osuda. Da nema razgovora dijaloga,vec samo monolog i jednoumlje. Ne postoji konstruktivan razgovor ,niko pametan sem njih ne postoji...tuzno

Sent from my WP5 using Tapatalk
 
Nije istina,to je postao model ponasanja poslednjih 10godina ,da svako drugacije misljenje nije tema za dijalog vec samo osuda. Da nema razgovora dijaloga,vec samo monolog i jednoumlje. Ne postoji konstruktivan razgovor ,niko pametan sem njih ne postoji...tuzno

Sent from my WP5 using Tapatalk
Nije istina,to je postao model ponasanja posle 5.10.2000.Ko hoce da bude realan i seti se Comicke u skupstini i drugih gluposti tzv. demokrata, pa se produzilo do danas.Posto su svi preletaci od g17 plus samo menjali stranke da bi bili u foteljama,Gde je Vlahovic ,opet on ekspert, a sve sto se moglo pokrasti i privatizovati on umesan.
 
E bas tako ja sam za tim stolom bio okarakterisan kao crna tacka drustva. Mozda su mislili da sam dosao da provociram ili da izazovem neku guzvu. Ali ja sam jednostavno hteo ukazati sta nije dobro sta bi bilo potrebno proimeniti i sa cak idejnim resenjima za te probleme... ali dzabe... mada i da sam se nekim slucajem izborio za rec nista to promenilo ne bi.

I daaa kad su mene presekli i prekinuli. Onda su pocela nebulozna pitanja... ovaj nije isplacen za ovo ovaj nije konkurisao za ono,ovaj nije prosao zbog toga... ja sedim i gledam...pa lebe mekani jel smo mi ovde dosli da resavamo licne probleme...
 
Vec neko vreme razmisljam da vas pitam za vase misljenje ,
ko je najvise uradio za poljoprivredu koje je taj ministar kojeg pamtimo po dobrom .
A debata se namestila pa da nam kazete ko je to po vasem misljenju.
 
Nije istina,to je postao model ponasanja posle 5.10.2000.Ko hoce da bude realan i seti se Comicke u skupstini i drugih gluposti tzv. demokrata, pa se produzilo do danas.Posto su svi preletaci od g17 plus samo menjali stranke da bi bili u foteljama,Gde je Vlahovic ,opet on ekspert, a sve sto se moglo pokrasti i privatizovati on umesan.
Jeste, a od 90’ do 2000. je mogao da prica ko šta hoće, bez da ga odmah ubiju. Tad nije bilo ni rasprave čije je misljenje pravo, znalo se
 
Nazad
Vrh