Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Pre će oni dobiti svih 18k, nego mi drugu polovinu.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Izgleda milan971 i ja vodimo u trci,meni stoji 42 dana da je poslat na isplatu.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ja sam dobio 9k a nisam u stranci niti imam nekog u stranci.. Vise izgleda da se ide nekim random redosledom pa kako ko ima srece. Verujem da cete vi koji niste dobili nista dobiti 18k odmah a mi koji smo dobili 9k sacekati posle vas.. I to je u redu samo nek oni to isplate u predvidjenom roku..
 
Ja sam dobio 9k a nisam u stranci niti imam nekog u stranci.. Vise izgleda da se ide nekim random redosledom pa kako ko ima srece. Verujem da cete vi koji niste dobili nista dobiti 18k odmah a mi koji smo dobili 9k sacekati posle vas.. I to je u redu samo nek oni to isplate u predvidjenom roku..
A koje je predvidjen rok ? Rekose prvo za setvu ,mozda su mislili na postrnu.. Ili setvu psenice :D
 
A ja imam osecaj da mi sto smo poslati na isplatu a jos nismo dobili dobicemo 9000 a za resto valjda u ovoj godini posto resenje sam dobio na 9000

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Mom komsiji je stajalo 9000 podnet zahtev 15 aprila .. I kada sam mu izmenio zahtev(pre nekih 20-ak dana) , prebaceno na 18 000 , i isplaceno u roku od 7 dana ..A ovih drugih 9000 nama ce isplatiti , ili poceti isplacivati cim krenu protesti ponovo ,bar tako deluje ..
 
rodjak nije podneo zahtev za subvencije ,samo je obnovio gazdinstvo,nije znao ,mislio samo obnova..,jel prosao rok,jel sad kasno?
?
 
Danas je tačno mesec dana od kako sam podneo zahtev za subvencije. Još uvek stoji da je zahtev u radu, naravno i parcela koja čeka verifikaciju i dalje čeka verifikaciju, ništa se nije promenilo...
 
Nazad
Vrh