Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Nisam nista dobio ni 9000 ni 18000 a vec mesec dana kao poslato na isplatu. Zovem i pisem mail i nista,kao uzmu podatke i tojr to tako vec trecu nedelju niko konkretno nije rekao u cemu je problem

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Kod mene 1:1 ,jedno dobilo drugo nije, i jos stoji da je poslato na proveru administrator broj taj i taj, ceka se verifikacija. A zasto pojma nemam, ugovor koji je sporan, vlasnik mi je dao u zakup dve parcele, jedna pored druge (100% vlasnik) jedna je uredu a na drugoj stoji zuto upozorenje.

Sent from my WP5 using Tapatalk
 
Ne znam kako vi ali do sada sam dobijao na svu zemlju u vlasništvu (moj otac vlasnik ja nosilac gazdinstva) i došlo ovo onlajn popunjavanje kada par parcela fali. Kako fali hajvani :poop::poop:(n)(n)(n):poop::poop::poop::poop: nisu stavili matični broj vlasnika ali ondak kako su stavili matični broj na ostale parcele jer je sve to dedovina? :mad::mad::mad::mad::mad::mad: Odem da se raspitam u katasteru oni mi kažu taj i taj koji je imao nesreću da živi na različitim adresama treba da uzmem dva svedoka koji će da kod notara svedoče da sam ja ja odnosno moj otac od pre 30g ista ličnost????? :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: Koji je to idiotizam da ja nemam reči.:mad::mad::mad::poop::poop::poop::poop::poop::mad::mad::mad::mad::mad::mad: Kako kada stigne porez na zemlju znaju ko je vlasnik ili vadim posedovni list sve sam parcele dobio na listu nepokretnosti ali kada treba subvencija ondak ne može trebaju svedoci da svedoče da si ti ti. Možeš da pokradeš pola njihovog Beograda i da kažeš nisam ja evo celu noć sedim sa društvom koje svedoči da nisam ja i nikom ništa pola Beograda ti je pokradeno??????
 
To izgleda kraj za ovu godinu? Ko je dobio,dobio. Ko nije neka ceka sledecu

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nadam se da cemo skupiti bar 1000 ljudi za kolektivnu tuzbu. Cekamo zakonski rok 😇
Nikakvi protesti njih nece naterati. Mora se sudskim putem naterati vlastodrzac da pare koje je naumio da da za cokoladu s ljesnjskom preusmeri gde treba.
Oni planiraju sa tim parama da steknu simpatije 😎djecice i penzionercica.
Uvek je bilo tuci konja koji vuce.
Nece valjda da zakidaju u Bg 🤔
 
Koliko citam na forumu i fb grupama niko de nije pohvalio uplatom bar nedelju dana…


Sent from my iPhone using Tapatalk
Meni je leglo juce za zahtev koji mi je dat na isplatu jos sredinom maja meseca.. i leglo mi 9000din/ha, a proslog petka mi leglo za zahtev koji sam predao krajem maja i to uplatili na 18.000din/ha
 
Podneo sam zahtev 8. maja za subvenciju po ha, čak su dobili i oni koji su početkom juna podneli, kod mene još uvek stoji U RADU. Sve parcele su verifikovane, išao sam prekjuče i na onu opciju izmeni, i dalje U RADU.
 
Nazad
Vrh