Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Imam i ja teko jednu parcelu pre sam uneo samo svoj deo pa posle dobio mail da napravim ugovor sa zenom o ustupanju i da unesem ponovo a ove sto sam uneo moj deo da obrisem. Posle vidim da se pojavila opcija parcele u vlasnistvu i parcele clana gazdinstva.

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Izjavila ministarka da su krenuli sa ispatom 18000 prosle nedelje. Kojima je zahtev u radu bicr promenjeno na 18000 ovi sto su dobili 9000 bice ispaceni naknadno a ked ni sami neznaju a ima onih koji kao poslato na isplatu i cekas 30 dana ali para nema

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ma vise neznam gde da zovem ili pisem,svaki put isto. Meni zahtev sve prosao na eagraru nemam nesto nereseno i kad pitam u cemu je problem jer cekam ispatu 30 dana uzmu podatke i kao javice se neko

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ja sam danas podneo zahtev, čekao sam zadnji dan jer se nije znalo šta će biti sa "žutim" parcelama a dobar deo mi je takav. Pričao sam danas sa ljudima iz pss Vrbas, kažu da za sve parcele koje su žute kada se verifikuju naknadno će moći da se podnese zahtev za njih..
 
Jel legle nekome pare sto je 28.04 menjao racun u rajfajzen?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Jel legle nekome pare sto je 28.04 menjao racun u rajfajzen?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Meni jeste jer sam uradio promenu racuna 28, 4 i taman prosao verifikaciju stiglo resenje i pare, suprugi stiglo resenje u cetvrtak 27. 4 a u petak morali odraditi promenu racuna pare nisu legle, na zahtevu i dan danas stoji poslat na isplatu, zvali kol centar rekli sve je u redu bice isplaceno kad dodje na red.
 
Pa i ja promenio na vreme i proslo verifikaciju pa stiglo resenje 12.05 ali nema uplate ni prvih 9000 a kamo li drugih

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Danas sin dobio PSS i na pitanje o predmetu koji je predat 8.4 gde nije bilo nikakvih problema ali već dugo stoji "u radu".Odgovor je nio da treba ažurirati zahtev.Ne podnosi se nov jer za to ne postoji mogućnost.A za stočarstvo kažu da ne treba da se ažurira jer ko zna kada će biti pare.
Kako sam ja shvatio,seljački jer postoji istorija zahteva,oni su zagubili zahtev.
To su uradili i za kovid pomoć samo što su oni podnosili zahtev i do dana današnjeg ga nisu našli.
 
Pre nekih 7do10dana sam poslao ponovni zahtev za subvencije komsiji jer je zahtev bio -u radu- od drugog dana mogucnosti slanja zahteva,imao je na jednoj parceli promene i evo danas stoji-nov zahtev prohvacen
 
Danas sin dobio PSS i na pitanje o predmetu koji je predat 8.4 gde nije bilo nikakvih problema ali već dugo stoji "u radu".Odgovor je nio da treba ažurirati zahtev.Ne podnosi se nov jer za to ne postoji mogućnost.A za stočarstvo kažu da ne treba da se ažurira jer ko zna kada će biti pare.
Kako sam ja shvatio,seljački jer postoji istorija zahteva,oni su zagubili zahtev.
To su uradili i za kovid pomoć samo što su oni podnosili zahtev i do dana današnjeg ga nisu našli.
Како се ажурира захтев?
 
Imaš opciju izmeni zahtev na e podsicajima
8f1cc625d060cd6db43a919a2b2aed75.jpg
 
Nazad
Vrh