Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Meni poslat na isplatu, al daleko se šalje, čekaću ja dok to pristigne
Što se mene tiče, krenulo branje voća, sad mogu da mi isplate i u martu dogodine duplo, totalno mi je svejedno
 
Jesu za ovu godinu ,za sledecu je obecano 12000 + gorivo bez akciza.
Pregovaraci su danas pod ogromnim pritiskom da potpisu dogovoreno i plus izjavu da nece pokretati proteste , sto mislim da ovi nasi nece pristati.
 
Validacija novog clana domacinstva koga smo uneli jos pre pocetka rada eagrara direktno sa dokumentima u Trezoru zasta posedujemo i izvod iz dokumentacije izdat 20 marta u Trezoru sa podacima tog clana .Na pitanje na broju 106107 rekli su nam da moramo ponoviti validaciju elektronski putem aplikacije eagrar sto i cinimo 31.03.i od tad stoji zuti znak uzvika.imali smo prvo jedan poziv sa broja 011 pocetkom aprila sa obavestenjem da izjavu zbog citljivosti sistem nece da prihvati,da mora stampano ili kucano na masini,nezna se koji font,najbolje poslati i latinicno i cirilicno popunjeno itd...saljemo i nista..posle uskrsa poziv ponovo sa upitom dali ste poslali prilog 2 gde odgovaramo da jesmo u svim mogucim formatima i nista od tad.....na mailove ako odgovore vrti se sve ukrug,a na brojeve sa kojih smo primili pozive nejavlja se vise niko samo zvoni.....U opstini gde daju kao pomoc kazu isto ,nemogu tu oni nista ....I Sta Reci vise....Evo dolazi 31.05 i kraj...posle sumnjam da ce da prihvate sto nije verifikovano..pogotovo sada kad je 18 000 po hek.
 
Hmmmm jedno zapažanje.
10 dana mi je zahtev za subvencije pisalo u radu, da bi prekjuče prešlo u prihvaćen. Svi sa kojima sam pričao prekjuče su preinačeni u prihvaćen. Drugar kaže ujutro bio primljem, kasnije pogledao bilo prihvaćen.
Sve mi se čini da su ubrzali pre potpisivanja sporazuma za 18k da nas "obračunaju" po 9k, a doplatu ko zna kada ćemo videti....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh