Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

20ha

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Meni pisalo poslat na isplatu u nedelju , u e sanduce nisam dobio resenje nikakvo , samo ono da je prosao zahtev u petak i tada su stavili u radu , u ponedeljak ujutro cale otisao u banku i prosle subvencije .. Takodje su svima kojima sam podnosio ,4-5 gazdinstava prosle u ponedeljak ,nekom nisu stigla obavestenja od banke,nekom jesu ..
 
Promenjeo u "prihvaćen". Predato 14.4.

Jutros oko 3:15 dobio u esanduče rešenje. Oko 7 jutros je pisalo poslat na isplatu. Pre pola sata stigla poruka iz banke...

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
A jel nekome legle pare ovima iz agricole u rajfajzen sto prolazili

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
I meni nista,a juce dobio mail od rajfajzen da mogu koristiti njihove usluge pa sam aktivirao mbanking posto za sms traze plus 100 din

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Tu uzgleda na koga nabasa tvoj predmet pa pojedinci rade pa odmah i obrade predmet i uplate a neki izgleda paraziti pa nerade nista

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Meni su se sad pojavile dve parcele na verifikaciji. Potpuno ciste, u vlasnistvu.
Mnogi kojima sam pomogao su vec dobili lovu. Naravno daleko panje hektara.
 
Ja razumem da malo ljudi ne može da stigne da obradi mnogo predmeta, ali zbog toga ne smeju poljoprivrednici da trpe štetu! Pošteno bi bilo da sve parcele koje čekaju verifikaciju dobiju subvencije ove godine, pa onda imaju godinu dana da ih verifikuju ili odbiju za sledeće subvencije.
 
Ubacim suprugu na gazdinstvo, koja nema zemlje na sebi, sad cekamo verifikaciju od strane zaposleni. Posto sam dodao dokumenta lk i izjavu clana.Predmet pise u radu, vec 7dana.Zahtev po hektaru predat 10:15 prvi dan. Mislim da svi koji cekaju verifikaciju da ce to potrajati do isplate.

Poslato sa TFY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh