Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Погрешно. Он је својим малициозним питањем потврдио да сам у праву. Шта је нетачно у ономе што сам рекао ? То за шта је он мене прозво није урадио нико.

Послато са 22081212UG помоћу Тапатока
Pitanje apsolutno nije bilo maliciozno ,u ovoj priči oko protesta i grebanja noktima za bar neko poboljšanje sam sa mojim mlekarima od februara prošle godine.
Nisam te ni za šta "prozvao" već samo pitao zašto nisi nešto preduzeo.
Jesi li baš siguran da to nije uradio niko?
Evo ja kao običan član udruženja iz Bogatića sam bio na protestima mlekara u Mrčajevcima pa na skupu u Kniću pa u Adranima a pregovarači iz našeg udruženja još na 7 destinacija ne bi li nešto pokrenuli i probudili narod iz duboke hipnoze.
P.s.
Za pištanje se javi urologu ,ne daj Bože može se dati na zlo.
 
Pitanje apsolutno nije bilo maliciozno ,u ovoj priči oko protesta i grebanja noktima za bar neko poboljšanje sam sa mojim mlekarima od februara prošle godine.
Nisam te ni za šta "prozvao" već samo pitao zašto nisi nešto preduzeo.
Jesi li baš siguran da to nije uradio niko?
Evo ja kao običan član udruženja iz Bogatića sam bio na protestima mlekara u Mrčajevcima pa na skupu u Kniću pa u Adranima a pregovarači iz našeg udruženja još na 7 destinacija ne bi li nešto pokrenuli i probudili narod iz duboke hipnoze.
P.s.
Za pištanje se javi urologu ,ne daj Bože može se dati na zlo.
Sve si u pravu ali trenutno gubiš vreme. To si morao prepoznati u urološkom komentaru.
 
Ugovore o zakupu zemljišta da li treba overavati, u PSS mi kaže ne treba.
Prihvata se i bez overe kod notara.

To vam svakako piše i kada odete na vaš eRPG pa kliknete na ?.

Screenshot_2023-10-15-09-05-43-181-edit_org.mozilla.firefox.jpeg
 
I ja sam uneo nove parcele bez overenog ugovora ,i prošlo je tako.nisam upisao kulturu koju ću sejati samo sam ubacio parcele.
 
Da .sad sam uzeo parcele ,uveo ih u e-agrar i čekam da kreće obnova za sl godinu. Da napomenem da neznam da li je ovo ispravno ,samo sam tako uradio kod mene.
 
Kada se to uradi,da li treba da stoji pored parcele uzvičnik,tj. da je parcela na verifikaciji?
Kako obrisati stari ugovor,kad ga nisam ni prilagao,već su ga oni ubacili povlačeći moje podatke?
 
Kada se to uradi,da li treba da stoji pored parcele uzvičnik,tj. da je parcela na verifikaciji?
Kako obrisati stari ugovor,kad ga nisam ni prilagao,već su ga oni ubacili povlačeći moje podatke?
Uzvičnik stoji ako parcela nije nikada ubačena ili ako je nova pa je otišla u procesu Verifikacije.

Kliknite na tu parcelu što vam je u Zakupu pa onda zatim na (Trajanje zakupa do) promenite datum, onda zatim kliknite na Priložite dokumente (Izaberite da li će te preko Telefona ili Računara da dodate dokument >>Ugovor<< i to je to).
 
Ne možemo da diskutujemo jer ti ,,pište ...". Sve najbolje ti želim.
Sa tobom nisam ni dikutovao. I takođe ti želim sve najbolje.
Pitanje apsolutno nije bilo maliciozno ,u ovoj priči oko protesta i grebanja noktima za bar neko poboljšanje sam sa mojim mlekarima od februara prošle godine.
Nisam te ni za šta "prozvao" već samo pitao zašto nisi nešto preduzeo.
Jesi li baš siguran da to nije uradio niko?
Evo ja kao običan član udruženja iz Bogatića sam bio na protestima mlekara u Mrčajevcima pa na skupu u Kniću pa u Adranima a pregovarači iz našeg udruženja još na 7 destinacija ne bi li nešto pokrenuli i probudili narod iz duboke hipnoze.
P.s.
Za pištanje se javi urologu ,ne daj Bože može se dati na zlo.
Nisi me pitao kao što tvrdiš već si me prozvao da ja nisam žrtvovao svoje vreme, prešao nekoliko hiljada kilometara itd. Iako nisi mogao znati, ni da jesam, ni da nisam. I time potvrdio, kao što sam rekao kolegi @Boderlica, da sam u pravu jer si se sam osetio prozvanim. Iako se nije radilo o tome.
Ovde se radi o tome da se ne može izneti slobodno mišljenje, a da se ne reaguje žučno i sa prozivanjem jer to nekome može da smeta zato što se oseća pogođenim.
To što sam rekao da to niko nije uradio mislio sam na to da neko ide po celoj Srbiji od gazdinstva do gazdinstva i da usaglašava stavove sa proizvođačima. To bi bilo potpuno neefikasno i sporo. Postoje drugi mnogo lakši i brži načini da se stavovi usaglase. Organizovanje okupljanja na primer. I ovde na forumu, moglo bi da se diskutuje, ako bi to bilo dozvoljeno. Ali očigledno ovde se slobodno mišljenje ne dozvoljava. Tako da kad to promenite javite se. I ja Vama svima, želim sve najbolje ! Koliko god je to moguće u ovim teškim vremenima.

Pozdrav !

PS: Hvala Bogu još nemam barem tih problema.
 
Sa tobom nisam ni dikutovao. I takođe ti želim sve najbolje.

Nisi me pitao kao što tvrdiš već si me prozvao da ja nisam žrtvovao svoje vreme, prešao nekoliko hiljada kilometara itd. Iako nisi mogao znati, ni da jesam, ni da nisam. I time potvrdio, kao što sam rekao kolegi @Boderlica, da sam u pravu jer si se sam osetio prozvanim. Iako se nije radilo o tome.
Ovde se radi o tome da se ne može izneti slobodno mišljenje, a da se ne reaguje žučno i sa prozivanjem jer to nekome može da smeta zato što se oseća pogođenim.
To što sam rekao da to niko nije uradio mislio sam na to da neko ide po celoj Srbiji od gazdinstva do gazdinstva i da usaglašava stavove sa proizvođačima. To bi bilo potpuno neefikasno i sporo. Postoje drugi mnogo lakši i brži načini da se stavovi usaglase. Organizovanje okupljanja na primer. I ovde na forumu, moglo bi da se diskutuje, ako bi to bilo dozvoljeno. Ali očigledno ovde se slobodno mišljenje ne dozvoljava. Tako da kad to promenite javite se. I ja Vama svima, želim sve najbolje ! Koliko god je to moguće u ovim teškim vremenima.

Pozdrav !

PS: Hvala Bogu još nemam barem tih problema.
Ovde ne smeš da prozivaš pregovarače ili njhove satelite jer ispada da ti njihov trud pljuješ.Još ti nakače da pljuješ na sve koji su protestvovali kako si njih spomenuo.Kolega Peet ih je prozvao a bio je učesnik protesta i napali su ga.Ako nisi bio učesnik protesta onda tek ne smeš ništa da pišeš jer budeš prozvan,ismevan,omalovažavan...Takva je situacija ovde na forumu a i u celoj poljoprivredi.Mali broj ljudi kroji sudbinu svih poljoprivrednika ialo nisu delegirani ispred svih poljoprivrednika Srbije nego su izašli kao predstavnici nekih udruženja što opet predstavlja enormno mali broj lljudi koji se bave poljoprivredom.A najgori su oni koji se ulizuju ovima o kojima pišemo-razlozi su verovatno samo njima znani.
 
Podržavam tvoju ideju, napravi okupljanje da diskutujemo. Unapred ti hvala na ideji i trudu.
 
Imam jednu (jedinu) parcelu u zakup na kojoj mi ugovor ističe 31.12. ove godine,koji obrazac ugovora se koristi za novi ugovor ?
Do kada se može priložiti ugovor radi subvencija za 2024.godinu ?
 
Imam jednu (jedinu) parcelu u zakup na kojoj mi ugovor ističe 31.12. ove godine,koji obrazac ugovora se koristi za novi ugovor ?
Do kada se može priložiti ugovor radi subvencija za 2024.godinu ?

Poruka u temi "Kupoprodajni i drugi ugovori u poljorivredi" https://poljoinfo.com/threads/kupoprodajni-i-drugi-ugovori-u-poljorivredi.19830/post-1850164

Poruka u temi "Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu" https://poljoinfo.com/threads/subvencije-u-poljoprivredi-za-2023-godinu.19938/post-1861991

:cao: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh