Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Kod drugara jos uvek je zahtev U RADU, ima prijavljeno vise od 20 Ha, na telefon ne moze da ih dobije da pita sta je problem a i nisu ga zvali, sve izgleda dobro u eAgraru jedino u ePodsticaji ima hektar manje. Nezna covek sta da radi .
 
Neka obnovi,pisano je ovde jedno 321 put.
Ja sam imao problem i nekako sam ih dobio ,baš sam špartao suncokrete,kaže mi operater da je neki broj među prvima koji su podneli ostali zaključani.Čim sam obnovio zahtev za sedam dana sam dobio novac svih 18000 odjednom.
 
Kod drugara jos uvek je zahtev U RADU, ima prijavljeno vise od 20 Ha, na telefon ne moze da ih dobije da pita sta je problem a i nisu ga zvali, sve izgleda dobro u eAgraru jedino u ePodsticaji ima hektar manje. Nezna covek sta da radi .
Pa gde je on do sad bio ? bez uvrede.
Mi smo ovde ovih nekoliko meseci vodili rat sta treba i sta bi trebalo .
 
Pa gde je on do sad bio ? bez uvrede.
Mi smo ovde ovih nekoliko meseci vodili rat sta treba i sta bi trebalo .
Nema tu uvrede. Nije on u svetu interneta, reko sam mu par puta da izmenimo zahtev al ima neke svoje vijuge, sad sam mu pokazao na forumu sta treba da se radi pa pristao da izmenimo zahtev. I ja sam imao problem izmenio zahtev 4 puta pa sam dobio subvencije , on nije hteo da slusa ili nije imao poverenja u mene Bog ce ga znati.
 
Koliko ja vidim, ovi vec skoro 3 nedelje ne uplacuju po resenjima. Kad im pises, genericna poruka "strpite se". Da zoves Upravu ne vredi, nema operatera. Zamisli ti za porez odgovoris strpite se. Kamata samo raste.
 
Čitam danas vesti, dragi nam vođa u Kini potpisuje razne ugovore o saradnji i izmedju ostalog ide vest kako dolazi vreme RENESANSE za našu poljoprivredu. Tako da spremite se polećemo. 🤪
Potpisao je bezcarinsku trgovinu. Debilizam, to se potpisuje samo sa slabijim od sebe, a Kina je broj 1 ili 2 u svetu.
 
Nazad
Vrh