Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Delimicno prihvacen. Skinuli mi jedan od tri sljivika samo ne znam koji
Kd mene isto Delimicno prihvacen, skinuli mi 2 parcele a to su u zakup sa ugovorom u davanju poljoprivrednog zemljisa preko punomocja, meni je dat taj punomc, bio sam sa suprugom kod notara overen ugovor na 5 god, ja sam potpisao kao punomocnik kako i pise u ugovoru sve sam dostavio u eAgrar jedino nemam Licnu kartu od zakupodavca ja sam stavio moju kao punomocnik.
 
Meni i dalje vec 10 dana stoji prihvaceno i ni makaccc...
Nikako da posalju na isplatu...
Izgleda da taj koji radio moj predmet otisao na godisnji odmor a mene ostavio u "fijoku"...
 
Na protestima su većinom bili jeftiniji traktori možda od tvog, stari tipovi 540, 560, Ursusi, Zetori satri 50 godina, Torpedi, Rusevi i td. Bilo je i skupljih. Svima upadaju skuplji u oči, niko ne vidi krševe i ako su u većini. Ko hoće nađe način, ko neće traži opravdanje.
Nisam primetio da je neko vratio subvenciju, ne mislim na tebe.
Moram malo da zezam kada imam razlog. Ništa loše nikome ne želim.
 
Da si bio video bi. Nemoj biti zavidan, loša energija koja koči napredak. Sve najbolje ti želim.
 
Na protestima su većinom bili jeftiniji traktori možda od tvog, stari tipovi 540, 560, Ursusi, Zetori satri 50 godina, Torpedi, Rusevi i td. Bilo je i skupljih. Svima upadaju skuplji u oči, niko ne vidi krševe i ako su u većini. Ko hoće nađe način, ko neće traži opravdanje.
Nisam primetio da je neko vratio subvenciju, ne mislim na tebe.
Moram malo da zezam kada imam razlog. Ništa loše nikome ne želim.
Sve je jasno onim odbijanjem predloga da do 20 hektara budu subvencije 35 hiljada po hektaru,a do 50 hektara 20 hiljada ,a do 100 hektara 10 hiljada...
Sta mi mali da trazimo onda na protestima??, jel kao u ratu da budemo topovsko meso za interese velikih i bogatih kojima je svee maloo???
 
Sve je jasno onim odbijanjem predloga da do 20 hektara budu subvencije 35 hiljada po hektaru,a do 50 hektara 20 hiljada ,a do 100 hektara 10 hiljada...
Sta mi mali da trazimo onda na protestima??, jel kao u ratu da budemo topovsko meso za interese velikih i bogatih kojima je svee maloo???
Džaba.Obraz đon.
Bilo je i grlo po hektaru.
 
Nazad
Vrh