Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Сад сам и ја пробао и исто је. Јуче сам добио други део субвенције па мислим да, пошто је то то за ову годину, то што пише да није обновљено газдинство важи за следећу годину.
 
Сад сам и ја пробао и исто је. Јуче сам добио други део субвенције па мислим да, пошто је то то за ову годину, то што пише да није обновљено газдинство важи за следећу годину.
Pa da, ali ja nisam dobio. Po datumu valute, trebao bih sutra da budem isplacen.
 
Mnogo bagova ,mnogo grešaka neuhodan sistem ,mnogi ljudi ostali bez subv. zbog njihove greške a za to niko ne odgovara jer eto dešava se.
Ali ako su ti u pss greškom uneli neki ar zemljišta koji se pošumio imaš kaznu i pasivan status.
 
Kakva tema.Prihvaćen,u radu....i tako do isplate.Oni su svoj cilj ostvarili a o tom niko ne piše.Prihvaćen,u radu,poslat na isplatu.....
 
Pa ne znam da li ima podataka-koliko ih nije ušlo u E agrar.Cilj im je da što više njih odustaju i njima ostaje novac.To isto očekuju i od tebe.Mnogima su zagubili koji hektar.Nakupi se tu para.Ovo nije gledanje dlake u jajetu nego nešto 100 puta gore.čitao sam sve postove jer pratim ovu temu.Interesantnije su čestitke za rođendan.
 
Meni na ćaletovom gazdinstvu jedna parcela bila problem, za 2m2 se razlikovao ugovor o korišćenju od katastra.
Parcela normalno upisana u strukturu ali zahtev nije prošča. Naravno tek kad sam pozvao sam saznao to...
 
Isplaćen drugi deo za ratarsku proizvodnju pre 2 sata

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Suprugi prva polovina isplaceno, zahtev promenjen pre par dana u prihvaćen a suma udvostrucena inace joj pre toga stajalo poslato na isplatu od 28 aprila kad joj resenje poslato
 
Nazad
Vrh