Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Pa ja nikad nisam ni proveravao to da li je prihvaćeno ili ne ili je ili nije poslato na isplatu. Samo odem na sanduče i vidim ima li rešenja.
 
sada sam imao slucaj da 2-e ljudi nisu dobili jos subvencije zbog 0.0001 ha vise prijavljene zemlje nego sto je u katastru.Inace su suvlasnici na 1/2.Mora jedno da se odrekne 1 kvadrata i izmene zahtev za podsticaje.Kada sam 1-om umanjio povrsinu,izmenio zahteve iz u radu presli su u prihvacen.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
sada sam imao slucaj da 2-e ljudi nisu dobili jos subvencije zbog 0.0001 ha vise prijavljene zemlje nego sto je u katastru.Inace su suvlasnici na 1/2.Mora jedno da se odrekne 1 kvadrata i izmene zahtev za podsticaje.Kada sam 1-om umanjio povrsinu,izmenio zahteve iz u radu presli su u prihvacen.
Ako ste menjali zahtev zar ne ide prvo zahtev izmenjen,uradu,prihvaćen pa poslat na isplatu.
Ja vise treći put menjam zahtev više mi je muka
 
Družeći se sa vama stručnjacima otišao i ja malo da pronjuškam po egraru i piše Poslat na isplatu stoji duplirana cifra para i piše 29.9 valjda će da legne u pentek otca im j*** poljubim.
 
I meni stoji na 29.9. Ova je rekla da ce sve biti isplaceno do kraja Septembra pa da vidimo i to cudo.
 
Meni sad stoji u podsticajima da nisam obnovio gazdinstvo ...a po danu nije moglo da se uđe u podsticaje

Isto i meni...
Mozda nesto rade po nasem pitanju...



💬 Kod svih je tako (barem ljudima kojima sam radio obnove na eRPG i prijavu za subvencije na ePodsticaji.

✍️ I kod mene isto tako piše.
Tako da sigurno nešto rade sa ePodsticaji-ma
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh