Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Istu poruku sam dobijao (da pošaljem JMBG, broj telefona i gazdinstva) i ja svaki put kad pošaljem mail. Pa kad im odgovorim da sam već poslao tražene podatke ali da nema odgovora, onda mi odgovore da su zaprimili podatke ali mole za strpljenje jer ulažu velike napore bla bla truć... Pre nekoliko dana sam im opet slao mail da pitam kad će odgovor na postavljeno pitanje da li se može dobiti subvencija za parcele koje su čekale tri meseca na verifikaciju, ali sad više ni ne odgovaraju...
 
Pošalji im ponovo mejl da ti nisu odgovorili.Ako ti ne odgovore za dan dva nađi meljl od direktorice i pošalji njoj mejl.Neko je napisao da je mejl od direktorice našao na njihovom sajtu.
 
da li je još nekome nestao podatak o tome kolika količina novca je odobrena i sa desne strane više nema ona obaveštenja "poslato na isplatu"?
 
Kod mene je pored Godoa i Gordijev čvor 😇
Pisao sam im bar 10x, zvao bar 5x. Uvek isti odgovor dobijam.

Поштовани,



Након завршетка процеса административне обраде Захтева, биће Вам достављено Решење у еСандуче. Исплата подстицајних средстава врши се на наменски рачун пријављен у еРПГ-у. Обрада великог броја захтева је у току, Управа за аграрна плаћања Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде улаже маскималне напоре и настоји да се сви захтеви реализују у најкраћем могућем временском периоду.
 
Ne želim da ih branim ali ako u Srbiji ima 145 opština i isto toliko trezora za agrarna plaćanja u kojima je radilo bar po dva radnika to je 290 radnika ja neverujem da sada radi isti broj i verujem da ljudi ne postižu da obrade isti broj gazdinstva za isto vreme kao ranije. 🤔
 
Ne želim da ih branim ali ako u Srbiji ima 145 opština i isto toliko trezora za agrarna plaćanja u kojima je radilo bar po dva radnika to je 290 radnika ja neverujem da sada radi isti broj i verujem da ljudi ne postižu da obrade isti broj gazdinstva za isto vreme kao ranije. 🤔
Nisu oni nikoga otpustili ili se varam ?
 
Ne želim da ih branim ali ako u Srbiji ima 145 opština i isto toliko trezora za agrarna plaćanja u kojima je radilo bar po dva radnika to je 290 radnika ja neverujem da sada radi isti broj i verujem da ljudi ne postižu da obrade isti broj gazdinstva za isto vreme kao ranije. 🤔
Ali rade već 5 meseci ,pa se pitam jesu radili ili su se samo českali? Koliko ljudi nije predalo upste ,što ja znam? Nego im je tamo lepo uživaju i maltretiraju narod🫣🫣🫣
 
Nazad
Vrh