Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

I meni leglo malopre. Zna li neko jel se racuna zemlja pod lucerkom za subvencije? Hteo bih da posejem na jednu njivu pa me zanima hoce li uplatiti za to naredne godine ako je lucerka? Hvala

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ja proveravao e sanduče ali mi još nije stiglo rešenje za drugih 9000. Jel možda negde na drugom mestu da proveravam?
 
Isto prebacena ukupna cifra na 18k a isplaceno 9k. Imate u desnom delu (ako ste preko racunara) jedan tab "isplate" tu pise datum isplate i kolicina novca i tu ce vam verovatno stajati samo ta prva isplata iako pise da je isplacen ceo zahtev.
Kod mene pise da je 24.05. isplaceno 9000 , a takodje istog datuma jos 9000 poslato na isplatu .
 
juce rodjaku stiglo resenje o doplati,a na zahtevu pise da je poslato na isplatu, datum valute 22.09
 
Naiđoh na ovo:

"Ministarstvo poljoprivrede šumarstva i vodoprivrede je uradilo rešenja za razliku za davanja po hektaru,potrebno je da ista prihvatite na portalu e uprave,u e sanducetu ...isplata sledi"
 
A šta će biti sa parcelama koje su čekale po tri meseca za verifikaciju i zbog toga bile onemogućene da se za njih podnese zahtev za subvencije u predviđenom roku? Hoće li se dozvoliti da se i za te parcele podnese zahtev za subvenciju ili će one izvisiti (što bi po meni bila namerna krađa)? Ima li negde te informacije?
 
Nazad
Vrh