Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Ako Sevarlic bude ministar da li cemo svi morati da kuvamo po malo pekmeza radi zajednickog nastupa na ruskom trzistu ili samo ko to hoce?I da li neko moze da skuva mnogo pekmeza?
 
Meni prva polovina leglo 10.07 a iznos i dalje stoji samo na 9000/ha

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Onda na to i na takve ne treba ni obracati paznju.
Treba obraćati pažnju, Cverglan i Ježurka su službini projekti, svi koji su bili na protestima prošle godine su videli da ih policija štiti od seljaka, pokušavali su da preuzmu protest, Cverglan uopšte nema zemlje, on i Lutak iz Spec.Škole su jedno vreme išli po režimskim televizijama i baljezgali, pokušavali da se ubace u razne odbore. Matori komunjara i prevarant je takođe opasan, bio najmlađi odbornik u Beogradu pre 60 godina jer je sigurno bio antikomunista i reakcija...Posle se setio da je patriota, nakupio 2 ha zemlje i time se hvali kao da hrani pola Evrope. Štrajk glađu od pola sata mu je najveći plus u karijeri . Rekao sam da je žalosno što će zamajavati kolege poštene koji nemaju pojma o kakvoj gadiji se radi. Svakako ne mogu privući nikog ko ima IQ veći od broja cipela...
 
Treba obraćati pažnju, Cverglan i Ježurka su službini projekti, svi koji su bili na protestima prošle godine su videli da ih policija štiti od seljaka, pokušavali su da preuzmu protest, Cverglan uopšte nema zemlje, on i Lutak iz Spec.Škole su jedno vreme išli po režimskim televizijama i baljezgali, pokušavali da se ubace u razne odbore. Matori komunjara i prevarant je takođe opasan, bio najmlađi odbornik u Beogradu pre 60 godina jer je sigurno bio antikomunista i reakcija...Posle se setio da je patriota, nakupio 2 ha zemlje i time se hvali kao da hrani pola Evrope. Štrajk glađu od pola sata mu je najveći plus u karijeri . Rekao sam da je žalosno što će zamajavati kolege poštene koji nemaju pojma o kakvoj gadiji se radi. Svakako ne mogu privući nikog ko ima IQ veći od broja cipela...
Ne obracati paznju u smislu znam ko su i ne osvrcem se za njihovim laprdanjima.
 
Jeste li im slali mejl?
Jesam,slala sam nekoliko puta. Menjala tu jednu parcelu,brisala kako su tražili,opet ubacivala ,izjavu sa dva svedoka dostavila,čekala ponovo da je verifikuju . Kad su je verifikovali promenila sam opet zahtev,čekala 2 nedelje da predje iz statusa izmenjen u status uradu. I evo sad idalje dve nedelje uradu. Prebačen je na status uradu tek kad sam ponovo počela da pišem. Ja ne znam dal da opet pišem? A da zvali su me pošto oni nisu videli moj pos list da im dostavim mejlom pa će kaže videti oni. Više mi idu na živce a ljudi kojima sam radila ,dobili su svi.
 
Da , i kod mene stoji tako,pre par dana nije bilo,jel moguće da će uplata biti uskoro,ako je bude:confused:
 
Sinoć mi je u e-sanduče stiglo rešenje o pravu na razliku do iznosa finansijskog davanja, dakle za onih drugih 9000 din/ha.

Послато са SM-A217F помоћу Тапатока
 
I meni takođe stiglo u e-sanduče rešenje za drigih 9.000 din/ha. Sad još samo da stignu i pare.
Ima da pokupijem sav onaj parizer po sniženoj ceni, kobasica i kulen i onako imaju kancerogene materije zbog dimljenja u pušnici.
 
Nazad
Vrh