Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Još jednom,Ako pristaješ ja sutra kačim cisternu i idem negde da je napunim.I onda čekam tebe da Ti i Ja zajedno to ispolivamo po dogovoru.Pošto si me ubedio da pratiš.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Kao što sam napisao, dolazim da te podržim i da ti se nađem od pomoći u svakom smislu, fizički i finansijski.
 
Kao što sam u prvoj poruci napisao, idem za tobom, ni u Franciskoj nije došlo 100 cisterni ali je bilo 10.000 onih koji su podržavali i pomagali. Napisao sam ti da ja mislim kao što ti misliš ja bih to uradio i bez tvoje ili ičije pomoći i podrške. A ti imaš mene za pomoć i podršku. Malo li je ?
 
Tvoja je ideja i ja te podržavam. Da je moja ideja ja bih to i uradio. A to bi da tvoju ideju sprovede neko drugi. Ako smatraš da ti ne treba to da uradiš onda nemoj ni pisati da treba to neko drugi da uradi, nije uredu. Sve što sam smatrao ja sam i uradio, a nisam ni pisao.
Ti bi uradio:haha::haha::haha:.Što nisi do sada uradio,Nisi razmišljao u tom pravcu.Sve što si uradio se vidi a to je ništa.Spominješ tu neke svoje pretke-kakve to veze ima sa tobom.Sa njima te veže samo poreklo a ne i muda koja pokazuješ svima na forumu.Svi smo videli proteste po Evropi pa i u susednoj nam Hrvatskoj.
 
Ovo se ne odnosi za nikog ponaosob....samo duh savremenog vremena
Dok nisu postojale društvene mreže da nisi normalan znala je samo tvoja bliža okolina i rodbina ,a sad znaju svi .
Jel ima uplata ....dešava li se išta ??
 
Poslednja izmena:
Ja samo pratim ono e sanduče da vidim kad će da stigne rešenje u njega. To treba da se potvrdi i onda tek ležu pare na račun. Bar je tako bilo za onih 9000.
 
@emigrant - kako te Slavko navlaci da napravis neku glupost da bi pokazao da si hrabar . Ne traba vise toga jer imamo opciju na sledecim izborima . Dajmo svi glas paorskoj stranci i bice druga prica . Dobicemo Sevrlaica za ministra i nesto ce se pokrenuti u dobrom smeru . Samo nemojte da rasipamo glasove na politicke stranke koje u svojom redovima nemaju 0,01% paora !
 
@emigrant - kako te Slavko navlaci da napravis neku glupost da bi pokazao da si hrabar . Ne traba vise toga jer imamo opciju na sledecim izborima . Dajmo svi glas paorskoj stranci i bice druga prica . Dobicemo Sevrlaica za ministra i nesto ce se pokrenuti u dobrom smeru . Samo nemojte da rasipamo glasove na politicke stranke koje u svojom redovima nemaju 0,01% paora !
Jel ima nesto i negde opsirnije da se procita o tom pokretu ili stranci, sta li je vec.
 
Nazad
Vrh