Subvencije u poljoprivredi za 2022 godinu

Mleko je prosuto i sad moš tandrkati do mile volje ali no.
 
Pa napišeš za pokojnog čoveka kako je ostavio krave i imanje valjda je ostavio decu, ženu, majku oca, brata, sestru, ti se uhvatio krava i imanja kao da je to naj vrednije u životu. Njegova porodica bi sve to poklonila ne prodala kada bi mogli da ga vrate. Degutantno je i pričati o tome ja se izvinjavam porodici ako ovo čita. 😔
 
Eto sremac ti je odgovorio.
Mislim da bi trebalo da se oglasi zbog ljudi koji su podrzali i izasli na protest sirom Vojvodine. Licno bi voleo da znam da li je spreman da i u buducnosti povede neki seljacki bunt. Sto se tice Milorada za kojeg sam ja mislio da mu je nadimak TECA neka pociva u miru. Delovao mi je kao miran i stalozen covek. Eto medju prvima je izasao na protest, a kuci ostavio one krave i imanje dok su drugi mrsili muda i sada ni krivi ni duzni cekaju u redu za subvencije sto za gorivo sto za suncokret.
Evo ti jos jednom post. Prvo dobro procitaj pa onda bez predrasuda komentarisi.
 
Jesu svi dobili povraćaj za osiguranje?
Gledam ministarku kaže kako su isplatili osiguranje u utorak, e pa kod mene nisu.....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ja dobio jos zimus… nisam ni osiguravao… sta ce isplatiti, koga su spasili? Ovde neznam nikog ko se sa tim proslavio…
 
Nazad
Vrh